confessions

spazmoldum

Yazar  · 4 Aralık 2015 Cuma

  1. toplam giri 911
  2. takipçi 10
  3. puan 4791
  4. toplam gelir 3,3 ₺

ahed tamimi

spazmoldum
Batı Şeria'daki Kudüs protestolarında İsrail askerlerini tokatlayan 17 yaşındaki Ahed Tamimi, 19 aralık gecesi sabaha karşı evine baskın düzenlenerek gözaltına alındı ve tutukluluk süresi sürekli uzatılarak yargılanmakta ..

Sosyal medya platformu Twitter'da skandal bir karara imza atarak; Ahed tamimi'nin hesabını sildi.

https://www.yenisafak.com/video-galeri/dunya/israil-askerlerini-tokatlayan-filistinin-cesur-kizi-ahed-tamimi-2165247

https://www.habererk.com/dunya/twitter-filistinli-aktivist-ahed-tamimi-nin-hesabini-sildi-h43924.html

kitap

spazmoldum
ders kitapları ile çok haşır neşir olduğumdan mıdır nedir,içinde sadece yazı olan kitaplar itici gelmeye başladı .. kitapların içi de ilginç olmalı; iç dizaynı, belki harfleri, paragrafların dizilimi, belki resimler ve fotoğraflar eklenmeli bol bol .. diyeceksiniz ki öyle kitaplar zaten var ha diyorum ben de niye herkes yazdığı eser okunsun diye böyle bir yol izlemiyor ben bir kitap çıkarsaydım sanırım böyle yapardım ..

geçenlerde bir kitap gördüm kitap son sayfadan başlıyor yani ters tutuyorsunuz yine normal okuyorsunuz hani bu bile bir başlangıç olabilir ..

cahit sıtkı tarancı

spazmoldum
ziya osman saba ile aralarındaki mektuplaşmalar kitap haline getirilmişti yamulmuyorsam ..

yine hafızam beni yanıltmıyorsa orada şöyle bir anıdan bahseder ziya osman: bir gün yanına gittiğimde keskin bir çığlık attı ..sanırım konuşabileceğini düşündü ancak maalesef başaramadı ..

şükür

spazmoldum
şükür; Allah'ın verdiği nimeti ona isyan aracı olarak kullanmamaktır ..

örneğin; göz vermiş, dil vermiş, kalp vermiş .. bunları amacına uygun olarak kullanmak .. bunu başarabilmek için de insan her anında, O'nun tarafından izlendiği şuuruna sahip olmalı ..

ufo müzesi

spazmoldum
bundan yıllar önceydi .. istiklal caddesinde gezerken bir ara sokakta, ufo müzesi olduğunu gördük .. girelim bakalım dedik, neler var acaba ..

içeride gördüklerimden sonra ufoların tam bir saçmalık olduğunu anlamıştım ..

serdar turgut

spazmoldum
(bkz:habertürk) gazetesinin amerika temsilcisidir .. yazıları düzenli olarak habertürk gazetesinde yayımlanmaktadır ..

abd'de, ülkemiz hakkında ne dolaplar döndüğünü ve ülkemizin çıkarları için hangi adımların atılması gerektiğini yazmaktadır ..

muzaffer izgü

spazmoldum
üniversitede bir hikaye kitabını okumuştum .. güldürürken, ağlatmayı iyi beceriyordu .. bir gün denk gelmiştik; bu beğenimi yüzüne karşı söyleme şansım da olmuştu ..

mekanı cennet olsun ..

fetö

spazmoldum
dün bu kansızların şehit ettiği, genel kurmaydaki sivillerden birisinin kardeşi konuşuyordu ve kameralardan şehit edilme görüntülerine kısmen yer verildi ..

adamlarda silah yok, nasıl becerdiler ise genelkurmaya girmişler .. kansız katiller sürüsü, silahsız olan bu adamların üstüne üşüşüp orada şehit ediyorlar hemen .. karga tulumba toplayıp, yerlerde sürükleyip otoparka atıyorlar naaşlarını .. vücutların ve kanlarının üstünde tepişiyorlar rahatlıkla ..

allah bunlara ve destekçilerine dünyada da, ahirette de zilletlerin en beterlerini yaşatsın .. nitekim yaşatıyor da ..

14 ağustos 2017 hükümetin zam teklifi

spazmoldum
%12 den aşağı zam kabul edilemez ..

hükümetin bu teklifi pazarlığı aşağıdan başlatmak içindir ..

verilen zamlar enflasyonun altında çıktığı için enflasyon farkı alıyoruz .. aslında bunun anlamı şu: sadece maaşlarımız enflasyona ezilmemiş oluyor yani aslında aynı parayı alıyoruz .. alım gücümüz artmıyor .. bu manada, yapılan zamlarda aslında memura herhangi bir refah payı verilmemiş oluyor ..

emekliliğin de özendirilmesi için emekli maaşlarına iyi bir destek yapılması gerekiyor ..
0 /