confessions

hayrikirsan

Yazar  · 21 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 100
  2. takipçi 3
  3. puan 601
  4. toplam gelir 0,46 ₺

lambader

hayrikirsan
lambader, genellikle dekoratif ve şık tasarımıyla odanın havasını baştan sona değiştirme özelliğine sahip olan, rahat yer değişimi özelliği ile de esnek bir şekilde konum değiştirebilen bir lamba çeşididir. kitap okumaya merak salmış kişilerin de kullanımına uygun olan lambader, ışık ayarı özelliği sayesinde bunu başarmaktadır.

lambader seçerken dikkat edilmesi gerekenlere bakacak olursak duvar rengi ile lambader rengini zıt tutmamanız olacaktır. örneğin duvarınız açık renk ise açık renk, duvarınız kapalı renk ise kapalı renk lambader alabilirsiniz.

bu tavsiyeler zaten en yakın arkadaşınızdan evi düzenlerken aldığınız 'bebeğim birbiriyle uyumlu renk kombinasyonlarına dikkat et' tavsiyeleriyle benzer olduğundan çok da detaya inmemek gerek diye düşünüyorum. ama güzel eşya bu lambaderler.

ayrıca internet ile gün geçtikçe daha da çok içli dışlı olan hayatımıza lambaderler de online ticaret furyasına katılarak payını almıştır.

https://www.evimtrend.com/urunler.asp?cat=1151 adresine giderek lambaderlerle ilgili buradaki bilgilerin daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

led panel

hayrikirsan
birçok kuruluşun insanların dikkatini dükkanları üzerine çekmek için kullandığı led panellerdir. evet bu yanıp yanıp sönen zımbırtılardan bahsediyorum.

her türlü hava şartlarına karşı dayanıklılarmış yaz kış demeden verimle çalışıyorlarmış. ayrıca fiyatlarının ekonomik olmasının yanı sıra aldıktan sonra da cebinizi rahat tutmanızı sağlıyor, elektrik tüketimleri de oldukça az.

led panelin çeşitlerini belli başlı gruplara ayıracak olursak:

- p10 led panel
- rgb led panel
- modül led panel
- eczane led panel

gibi başlıkları görebiliriz, bu başlıklar ve bundan daha fazlası hakkındaki bilgiye https://www.msreklam.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ingilizce kursu

hayrikirsan
tanım olarak başka derdi olmayıp '' lan bi de biz öğrenelim şu ingilizceyi ''diyenlerin gittiği kurslar demek isterdim ancak ülkemizde herkes kendini kurtarma derdinde olduğundan TOEFL ve IELTS gibi zor sınavlara hazırlananlar tercih ediyorlar bu kursları.

ha bir de yurt dışına gidenler '' dertlerini anlatacakları kadar ingilizce bilmek '' için gidiyorlar bu kurslara. buna da tabii ki konuşma ingilizcesi deniyor. şaka bir yana bu kurslar ağırlıklı olarak konuşmaya yoğunlaşan eğitimler de verebiliyorlar.

bu kursları ikamet ettiğiniz ilde detaylıca araştırmanız gerek, ben ankarada ikamet edenler için ankara ingilizce kursu olarak çağrı dil okulunu tavsiye edebilirim: https://cagridilokulu.com.tr/kurs/ingilizce-kursu-ankara/

ahşap mobilya

hayrikirsan

insan sağlığına en zararsız mobilya türlerinden birisidir. alınacaksa ahşap olanı alınmalıdır. bunun sebeplerini sıralayacak olursak hafif olması, hafif olmasına karşın birçok etkiye karşı dirençli olması, ısı yalıtımı ve ses iletiminde başarılı bir yapı malzemesi olması sıralanabilir. teknik terimlere girecek olursak kristalleşme ve yorulmaya en dayanıklı yapı malzemelerinden biridir.

ve belki de en önemlisi geri dönüşüm oranı çok yüksek olduğundan doğa dostu bir yapı malzemesidir.

siz de doğaya katkım olsun diyorsanız ahşap mobilya modellerini şu adresten inceleyebilirsiniz: https://www.turemmobilya.com

bozcaada'ya nasıl gidilir

hayrikirsan
bozcaadaya gitmeye niyetlenmiş arkadaşlarımdan son zamanlarda en çok aldığım sorulardan biri. bu feryadıma çare olsun diye sözlüğe gireyim dedim.

bozcaadaya çanakkale'ye bağlı ezine ilçesinin geyikli beldesinden saat başı kalkan feribotlar ile gidiliyor arkadaşlar. yaz aylarındaysanız arabalı feribotları bir kenara bırakıp gezi tekneleri ile şöyle bir stres atıp da gelebilirsiniz.

https://www.bozcaadan.com/bozcaadaya-nasil-gidilir/ adresinden bozcaada ulaşımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. ulaşım dışında nerede kalınır, nereler gezilir, ne yer ne içilir diye kafanızda soru işaretleri varsa yine bu adresten giderebilirsiniz.

ofis temizliği

hayrikirsan
evden çok zaman geçirdiğiniz ofisiniz, gün içinde pek çok toza ve kire maruz kalabilmektedir. neticede çalışma ortamınız olduğu için ve pek çok arkadaşınızı eşinizi dostunuzu zaman zaman orada misafir ettiğiniz için oldukça önemli olan bir şeydir ofis temizliği.çalıştığınız ofisin kendi temizlik kadroları tarafından yapılıyor olsa da, pek çok firma bir temizlik firması ile anlaşmıştır bu temizlik için.

örneğin bunun gibi temizlik firmaları veriyor bu hizmeti: https://www.inantemizlik.com/hizmetlerimiz/ofis-temizligi
0 /
google.com, pub-2879582961646580, DIRECT, f08c47fec0942fa0