confessions

hayrikirsan

Yazar  · 21 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 98
  2. takipçi 3
  3. puan 590
  4. toplam gelir 0,46 ₺

ingilizce kursu

hayrikirsan
tanım olarak başka derdi olmayıp '' lan bi de biz öğrenelim şu ingilizceyi ''diyenlerin gittiği kurslar demek isterdim ancak ülkemizde herkes kendini kurtarma derdinde olduğundan TOEFL ve IELTS gibi zor sınavlara hazırlananlar tercih ediyorlar bu kursları.

ha bir de yurt dışına gidenler '' dertlerini anlatacakları kadar ingilizce bilmek '' için gidiyorlar bu kurslara. buna da tabii ki konuşma ingilizcesi deniyor. şaka bir yana bu kurslar ağırlıklı olarak konuşmaya yoğunlaşan eğitimler de verebiliyorlar.


ahşap mobilya

hayrikirsan

insan sağlığına en zararsız mobilya türlerinden birisidir. alınacaksa ahşap olanı alınmalıdır. bunun sebeplerini sıralayacak olursak hafif olması, hafif olmasına karşın birçok etkiye karşı dirençli olması, ısı yalıtımı ve ses iletiminde başarılı bir yapı malzemesi olması sıralanabilir. teknik terimlere girecek olursak kristalleşme ve yorulmaya en dayanıklı yapı malzemelerinden biridir.

ve belki de en önemlisi geri dönüşüm oranı çok yüksek olduğundan doğa dostu bir yapı malzemesidir.

siz de doğaya katkım olsun diyorsanız ahşap mobilya modellerini şu adresten inceleyebilirsiniz: https://www.turemmobilya.com

bozcaada'ya nasıl gidilir

hayrikirsan
bozcaadaya gitmeye niyetlenmiş arkadaşlarımdan son zamanlarda en çok aldığım sorulardan biri. bu feryadıma çare olsun diye sözlüğe gireyim dedim.

bozcaadaya çanakkale'ye bağlı ezine ilçesinin geyikli beldesinden saat başı kalkan feribotlar ile gidiliyor arkadaşlar. yaz aylarındaysanız arabalı feribotları bir kenara bırakıp gezi tekneleri ile şöyle bir stres atıp da gelebilirsiniz.

https://www.bozcaadan.com/bozcaadaya-nasil-gidilir/ adresinden bozcaada ulaşımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. ulaşım dışında nerede kalınır, nereler gezilir, ne yer ne içilir diye kafanızda soru işaretleri varsa yine bu adresten giderebilirsiniz.

ofis temizliği

hayrikirsan
evden çok zaman geçirdiğiniz ofisiniz, gün içinde pek çok toza ve kire maruz kalabilmektedir. neticede çalışma ortamınız olduğu için ve pek çok arkadaşınızı eşinizi dostunuzu zaman zaman orada misafir ettiğiniz için oldukça önemli olan bir şeydir ofis temizliği.çalıştığınız ofisin kendi temizlik kadroları tarafından yapılıyor olsa da, pek çok firma bir temizlik firması ile anlaşmıştır bu temizlik için.

örneğin bunun gibi temizlik firmaları veriyor bu hizmeti: https://www.inantemizlik.com/hizmetlerimiz/ofis-temizligi

arabuluculuk

hayrikirsan
Arabuluculuk, aralarında davaya konu olmuş ve olabilecek bir uyuşmazlık olan kişilerin uyuşmazlıklarını bir arabulucu eşliğinde karşılıklı olarak tartışarak çözüme kavuşturmaya çalıştıkları bir süreçtir.01.01.2018 tarihinden itibaren bu yöntem; kıdem tazminatı veya ihbar tazminatı, fazla mesai, yıllık izin ücretleri, ulusal bayram, genel tatil ücretleri gibi işçilik alacakları bakımından zorunlu hale getirilmiştir.

https://aylingostericiler.av.tr/arabulucugun-zorunluluklari-nelerdir adresinden oldukça hassas olan bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

metal epoksi macunu

hayrikirsan
Yapısal olarak iki bileşenden meydana gelen , yüksek dayanıklık ve aynı doğrultuda yapışma gücüne sahip epoksi yapılı bir dolgu macunudur. Yapısal olarak iki bileşenden meydana gelen , yüksek dayanıklık ve aynı doğrultuda yapışma gücüne sahip epoksi yapılı bir dolgu macunudur.

https://www.chesterturkey.com/haber-metal-epoksi-macunu-nedir-58.html adresinden metal epoksi macunu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün, kendim de oradan bilgi sahibi oldum diye link bırakıyorum.
0 /