confessions

elfirâşetüzzerka

Gammaz  · 6 Aralık 2015 Pazar

  1. toplam giri 2836
  2. takipçi 24
  3. puan 16952
  4. toplam gelir 11,36 ₺

2018

elfirâşetüzzerka
Bu geceden itibaren başlayacak olan yeni senenin tarihi. Takvim değiştiriyor olmamızı kutlamaya değer bulmanın, sevinçle karşılamanın önemi var mı?
O sene içinde atanırsam o zaman önem atfedebilirim belki 2018'e :)

bentley

elfirâşetüzzerka
Lüks bi İngiliz araba üreticisi firma. Arabaları milyon dolarlar değerinde. Tüm hayatım memur olarak geçse, sadece ben de değil, eve 2 memur maaşı girse bile alamıyorum o arabalardan. oysa hayallerim vardı benim, bentley continental kokan...
Sözlük ahalisi olarak o kadar fakiriz ki başlığını bile açmamışız o derece siz düşünün :)
Gece gece trolle bağlamak :)

kadınlara en çok yakışan meslek

elfirâşetüzzerka
Çok fonksiyonlu meslek olan Ev hanımlığı :) düşünsenize bi erkek ev hanımı olabilir mi? Çok yönlü olamadıkları ve tahammül denilen olgu kendilerinde bulunmadığı için sanmıyorum.
Çocuk hasta olur doktor olursun, eğitiminde mürebbiye olursun, ders çalıştırırsın etüt hocası olursun, oyun oynar dadısı olursun. ev ahalisine yemek yapar aşçı olursun, sofra kurar kaldırır garson olursun, ev süpürüp siler temizlikçi olursun, gelir-gider, çarşı-pazar, fatura vs ilgilenirsin muhasebeci olursun, akrabalarla ilişkileri düzenler sosyolog olursun, morali bozuk olarak eve gelen eşine psikolog olursun, bunların yanında eş ve anne olursun, ekstradan bi de işe gidip geliyorsan Allah yardımcın olsun.
0 /