confessions

cayisallama

Admin  · 18 Mart 2015 Çarşamba

  1. toplam giri 10981
  2. takipçi 65
  3. puan 61818
  4. toplam gelir 56,29 ₺

berahitdin albayrak

cayisallama
Bu gün cuma namazına müteakip kocatepe camii'nden cenazesi kaldırılmış akademisyen.
cumadan sonra cenazesine katılmak istedim aslında ancak hem cenaze çok kalabalıktı hem hava yağışlıydı hemde bir ton işim vardı diye katılamadım.

allah rahmet eylesin. Günahı ile sevabı ile göçüp gitti.
suikast olayını bende ciddi ciddi düşünüyorum. Bu ülkede birşeyler yapmanın maliyeti gerçekten çok büyük.

hain içeride oldukça kapı kilit tutmaz. Kilitlemekte saçmalıktır.

entegral muafiyet

cayisallama
Sigorta dönemi içerisinde meydana gelen ve belli bir miktarın altında kalan hasarın, sigortalı tarafından; hasarın bu miktarı aşması durumunda ise, tamamının sigorta şirketi tarafından ödenmesini öngören muafiyet uygulamasıdır. Sigorta bedelinin belli bir yüzdesi veya maktu olabilir.

erdoğan'ın temel karamollaoğlunun torununun düğününe katılması

cayisallama
genel seçimlerde chp ile ittifak yapmış bir parti liderinin torunu evleniyor ve ittifakın diğer yüzündeki lider düğüne şahit olarak katılıyor. öncelikle süper bi olay. sonrasında insan garipsiyor. dostluk ve işi gerçekten birbirinden ayırıyor mu bu insanlar bilemedim. gerçekten çok ilginç.

erkek tarafı veya kız tarafı mı davet ettiler onuda bilemiyorum. Bu düğün dernek işlerinde evlenenler ne kadar üst düzey bir siyasi ağılama alışkanlığından ne vakit vaz geçecekler oda apayrı bir olay.13 aralık 2018 ankara tren kazası

cayisallama
Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar diliyorum.

haber:
Ankara- Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren (YHT), Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı Marşandiz istasyonunda banliyö treni ile çarpıştı ve iki vagonu devrildi. Ankara'da YHT'nin iki vagonunun devrildiği kazada sonucu 4 kişi hayatını kaybetti 43 kişi yaralandı.

Yüksek Hızlı Tren'in karıştığı kazada trenin çarptığı üst geçidin bir kısmı vagonların üstüne göçtü.

türk kızılayı'na kayyum atanması

cayisallama
Bizim ülkemizde kayyum ataması bir ata sporu. Gerçekten öyle. Kayyuma kadar bir çok yöntem var. Tabi işin içinde olmak lazım. İçeride neler döndü de bu kayyum atandı bilemiyorum.

kayyum atama sebebi:
Şube kapatmaların usulsüz olduğu iddiasıyla şube başkanlarının açtığı dava sonucu Türk Kızılayı'na kayyum atandı.

Ankara 9'uncu Sulh Hukuk Mahkemesi'nde görülen dava sonucunda Türk Kızılayı'nı olağanüstü genel kurula götürmek üzere kayyum atandı. Kızılay'a kayyum olarak mahkeme tarafından Adalet Bakanlığı Müşaviri Mekan Sarıkaya, Kızılay Ankara İl Başkanı Ahmet Hizanlıoğlu ve Kızılay İstanbul İl Başkanı İlhami Yıldırım atandı.

Ankara 9'uncu Sulh Hukuk Mahkemesi, olağanüstü genel kurulun yapılıp sonlandırılması için de tedbir kararı verilmesine hükmederken kararında Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 345'inci maddesi uyarınca tebliğ tarihinden itibaren 2 hafta süre içinde Ankara Bölge Adliye Mahkemesi nezdinde isnaf yolunun açık tutulduğu belirtildi.

george herbert walker bush

cayisallama
erbakan hocanın şu sözleri kulağımda çınlıyor.
Baba Bush olarak bilinen eski ABD Başkanı George HerbertWalker Bush, 94 yaşında Teksas'ta öldü. 1991 yılında Irak'a ilk işgal girişiminde bulunan eski ABD Başkanı Bush'un ölümünün ardından Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın sözleri akıllara geldi. Erbakan Hoca, "İster Bağdat'ı, ister Afganistan'ı, ister Keşmir'i, ister Filistin'i bombala, senin kanserine merhem olmaz. Mesele basit, gebereceksin!" demişti.tanım:
1989-93 arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin 41. başkanı, 1981-89 arasında da ABD'nin 43. başkan yardımcısı. Hayatta olan ABD başkanları ve başkan yardımcıları arasında en yaşlı olan, ayrıca II. Dünya Savaşı gazisi son ABD başkanıdır. ABD'nin 43. başkanı George W. Bush'un babasıdır
0 /