confessions

atmi

Yazar  · 19 Mart 2016 Cumartesi

  1. toplam giri 16
  2. takipçi 3
  3. puan 159
  4. toplam gelir 0,11 ₺

marka tescili

atmi
Marka adınızı korumak için yapılması gereken hizmettir. Bu hizmet sayesinde hem marka adınızı korursunuz, hem de marka adınıza yönelik Web sitesi kurarken fahiş fiyatlara domain almak zorunda olmazsınız. Marka tescili yaptıktan sonra çok küçük fiyatlara com tr uzantılı Web adresinizi alabilirsiniz.

https://www.bilgipatent.com

implant

atmi
sanıldığı kadar zor olmayan bir tedavi şeklidir. artık implant tedavileri dolgu yapılması kadar kolaylaşmış. kısa tedavi seanslarında yapay diş kökü uygulaması yaptırılabiliyor. tedavi, uygulama alanının uyuşturulması ile başlıyor. diş etinin küçük miktarda kesilmesinin ardından, hastanın çene kemiğine ve anatomik yapısına uygun seçilmiş olan yapay diş ölçüsüne göre yuva açılması sağlanıp ve bu yuvaya yerleştiriliyor.

ben tedavimi ankara'da dededen toruna tecrübeli 4 diş hekiminin gayet güzel bir kliniğinde yaptırdım. yaptırdığım kliniğin web adresi: http://www.dentankara.com.tr/

benim tedaviyi yaptıktan sonra herhangi bir şişlik ve ağrı oluşması olmadı. zaten tedavimi yapan hekim de çok az kişide ağrı oluyor demişti.

haberts.com

atmi
2008 yılında yayın hayatına başlamış, başladığı günden beri trabzon ve trabzonspor hakkında yüz binlerce özel habere imza atmış, taraftar gruplarıyla en çok röportaj yapan haber sitesidir.

google analytics verilerine göre aylık 15 milyon sayfa gösterimi başarısını gösterdiği ana sayfasında yazıyor. ve android kullanıcıları için bulunan uygulaması gördüğüm kadarıyla trabzon'da en çok indirilen uygulama şuan. uygulamayı indirenler haberlere bildirimler sayesinde daha çabuk ulaşabiliyor.

sitenin bir diğer güzel yanı da trabzonspor maçlarını canlı olarak takip edebiliyor, sakatlık bilgisi, maç öncesi-maç sonrası açıklamaları hızlıca görebiliyorsunuz.

site trabzonda baya önemli kişiler tarafından destek alıyor, bunlar arasında trabzon'un önemli iş adamlarından ali şevki çakıroğlu, ünlü psikiyatrist dr. mehmet irfan coşkun ve trabzonspor camiasının etkili isimlerinden şükrü kuleyin de bulunuyor.

https://www.haberts.com/

yeşil ağ

atmi
yeni kurulmuş alternatif yerli sosyal medya sitesi. [http://yesilag.com yesilag.com]

tanıtım metni: stos 2016 itibariyle kurulmuş, yeni alternatif sosyal paylaşım sitesi.

temel özellikler: facebook'taki gibi resim, video, dosya upload(dwg,max gibi uzantılar da dahil) sistemi, ses dosyası yükleme özelliği. kapak resmi ve profil fotoğrafı özellikleri. saya ve grup oluşturma.

twitter'daki gibi takip sistemi, hashtag (gündem listesi) ve etiket sistemi.doğrulanmış hesap özelliği.

iyi de farkı ne bunun diyecek olanlara:

1.türk yasalarına uymayan, toplumun değerlerine uymayan içeriklerin yayınlanması yasak.
2.küresel sosyal medya sitelerinin türkiye'ye hiç bir getirisi olmaz iken yeşil ağ ödemesi gereken vergileri ödeyecektir.
3.en önemli özelliği ise elde edilen gelirler ile tema vakfı aracılığıyla ağaç dikilecek olması. sitenin çıkış noktalarından biri de çevre için ne yapabiliriz kaygısıdır.
4.her 1000 üye kaydı tamamlandığında o üyelerden rastgele birisi adına ağaç dikecektir. dikilen ağaçların sertifikaları anasayfada duyurular kısmından yayınlanacaktır.

yazılım: yerli değil. türk sosyal medya sitesinin yazılımının yüzde yüz yerli olması gerektiğini de düşünmemekteyiz.

domain: yesilag.co, yeşil ağ sitenin çevreci, doğa dostu vurgusunu arttırmak için seçilmiş aklıda kalıcı bir isim olduğunu düşünüyoruz.

son olarak lütfen olumlu-olumsuz bütün düşüncelerinizi yazınız.

not 1: sözlük siteleri yöneticilerinin sözlükleri adına oluşturdukları sayfaları tarafıma bildirmeleri haricinde sayfaları onaylı sayfa statüsüne alınacaktır.

not 2: kullanıcı ismi üye olurken seçiliyor. yesilag.com/kullanıcıismi olacak şekilde. normal isim soyisim kısmı ise ayarlar bölümünden ayarlanıyor.