sanal market

vartolu60
Sanal Market atsepete.com.tr'a üyelik, alıveriş ve ödeme yöntemleri son derece kolay ve hızlıdır.
www.atsepete.com.tr market bölümünden; “Oturum Aç/Kaydol” kısmından hızlı bir şekilde üye olarak, sepetinizi oluşturarak online market alışverişinin en hızlı ve kolay haliyle tanışabilirsiniz. Dilerseniz de ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra oturum açma ya da kaydolma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Site ana sayfasında bulunan kategorilerden ya da sepetinize eklemek istediğiniz ürünün adını “Arama” kısmına ekleyip aratarak da bulabilirsiniz. Ürünlerin adet ve gramlarını dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz.

Alışverişiniz bittiğinde ödeme yöntemlerinden; kapıda kredi kartı, kapıda nakit ya da online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat saatinizde, gününüzde ya da ürünlerinizde herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz; seçtiğiniz teslimat saatinin ilk periyodundan 1 saat önce bilgilendirme yaparak ilgili değişikliği sağlayabilirsiniz.

Siparişiniz atsepete.com.tr ekibimizin ekranına düştüğü andan itibaren; gıda ürünleriniz en tazesi özenle seçilerek, hızlı tüketim ürünleriniz son kullanma tarihine bakılarak ve kırılacak ürünleriniz muhafaza edilerek büyük bir titizlikle oluşturulur. Temizlik ürünleriniz ayrı, gıda ürünleriniz ayrı olmak üzere tüm ürün türleri ayrı poşetlenir. Taşıma koşullarına uygun olarak teslimatı sağlanır.