itirazım var

bobiler
“İhtiyaçtan fazla mal haramdır, hırsızlıktır… Altın ve gümüş, yoksullar üzerinde hegemonya kurmak için kullanılıyor… İnfak edilmiyor… Mülkte şirk koşuluyor… Kırkta bir diye bir şey tutturulmuş gidiyor… Komşusu açken tok yatmamak için zengin mahallelerine taşınanlar var… Peki sokaktaki açtan, yoksuldan haberiniz var mı?"

17 ağustos 1999 marmara depremi

imschrolled
yaşadığım en ağır günlerden biri. her yerin yıkık dökük ve enkaz dolu olması bir yana, yerin bile yerinde durmadığına tanık olmak... çoğu komşumuz çok büyük zarar görmüştü... evlere giremedik tabi. ağaç kökü yakıp, çadırda kalmıştık sonraki akşam. Allah göstermesin çok zor.

cayisallama'nın sürprizi

John Doe
sallıyorum: sözlükteki bütün teknik hataları çözüme kavuşturacak. bkz, gbkz linkleri çalışacak, görsel yükleyince böyle bi başlık yok git önce başlık aç uyarısı giderilecek, şükela butonu şükela entryleri gösterecek, 11,21,31,41... entryler kendi kendine görünecek, siz yokken başlıklarınıza yazılan entryler kısmındaki link çalışacak vs vs vs...

daha büyük sallıyorum: sözlüğün adını öğretmen-sözlük diye değiştirecek.

(bkz: büyük hissediyorum acun bey)
(bkz: biz de abarttık ama çikolatasını abarttık sonra kekini kabarttık herkes de yedi)

antalya temizlik şirketleri

mycou26

her türlü temizlik işine girmiş olan ( ev , villa, yat , havuz, inşaat sonrası vs ) benimde
çoğu zaman tercih ettiğim antalya marina temizlik şirketi 15 yıllık tecrübeleri ile gönlüme taht kurmuştur.
[http://konyaaltitemizliksirketleri.com/ antalya temizlik]

demans

cayisallama
Genellikle ileri yaşlarda sonradan ortaya çıkan ve çoğu kez yavaş ilerleyici olan, beynin bilgi, davranış ve gündelik yaşamı sürdürme konularında gösterdiği yetersizliktir. Her unutkanlık demans değildir. Hafıza yanında başka becerilerin de (konuşma, alet kullanma vb.) etkilenmesi ve kişinin günlük hayatının etkilenmesi durumunda biz bu tabloya demans deniliyor. Kişinin normal yaşamının etkilenmesi tanı için önemlidir.