yurt dışı iş ilanlari

vartolu60
Belli sektörlerde http://elemanci.com bulma olanağı daha fazla. Bunlar da inşaat, IT telekomünikasyon ve finans sektörü. Şu an baktığımızda beyin gücüne dayalı yurtdışına göç daha yoğun bir şekilde devam ediyor. Tabi geçmişte kas gücüne dayalı bir çalışma vardı.
Yurtdışında bir firmaya iş başvurusu nasıl yapılır?

Yurtdışında çalışmayı hedeflediğimiz firmalar varsa, bunların tamamına yakınının zaten internet siteleri var ve bunların insan kaynakları diye ayrıca bir bölümü var. Dolayısıyla buralara bakarak hangi pozisyonlarda arayışları var bunu takip edebiliriz. Bunun yanı sıra burada cv'nizi hangi kontakt adrese mail atabileceğinizi de belirtiyorlar. Bu şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz.
YURTDIŞI ELEMAN ve İŞÇİ ALIMI YAPAN TÜRK İNŞAAT FİRMALARI

Yurtdışında faaliyet gösteren birçok türk inşaat şirketi eleman alımı yapıyor tabiiki bunlardan bazıları firma olarak büyük oldukları için eleman ve işçi alım sayıları da otamatikman çok fazla oluyor. Peki yurt içinde ve yurtdışında eleman alımı yapan Türk İnşaat firmaları hangileridir bir bakalım: Söz konusu inşaatlarda çalıştırılmak üzere eleman arayan ve inşaat işçisi alımı yapan büyük şirketlerin başında RÖNESANS İNŞAAT,YAPI MERKEZ İNŞAAT,UKRA İNŞAAT, VARYAP, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve TEKNİK YAPI geliyor. İnşaat sektöründe ise en fazla işçi-eleman alımı yapılan şehir İstanbul olarak gözüküyor.
bu başlıktaki tüm girileri gör