confessions

yoltutkunu

Yazar  · 2 Mayıs 2020 Cumartesi

  1. toplam giri 24
  2. takipçi 1
  3. puan 99
  4. toplam gelir 0 ₺

endüstri mühendisliği

yoltutkunu
üniversitelerin en sevilen bölümlerindendir. özellikle kültürel etkinlik anlamında güzel öğrenci kulüpleri vardır. İTÜ EMK da onlardan. her sene düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri, aktif üye sayısıyla İTÜ'nün en aktif öğrenci kulüplerinden birisi. aktif olarak etkinliklerini sosyal medya hesabından da duyuruyorlar. youtube kanallarında üniversite öğrencisi adayları ve öğrencileri ile daha samimi bir iletişim kurmaya çalışıyorlar. düzenli olarak video çekerek, bölüm ve etkinlikler hakkında merak edilen soruları yanıtlıyorlar. kulüp olarak severek takip ettiğim kulüplerden. videolarını izleyin derim.

kalandar

yoltutkunu
Rumi Takvim'in ilk ayıdır. Kalandar'ın birinci günü, Miladi Takvim'e göre Ocak ayının 14. gününe tekabül eder. Karadeniz bölgesinde kalandar gecesi olarak kutlanır.

leman alaca

yoltutkunu
ege üniversitesi mezunu psikolog. milli eğitimde kişisel gelişim, sınav başarısı, motivasyon, varoluşçu psikoloji, özel bireylere danışmanlık gibi alanlarda uzmanlık yapmaktadır. ayrıca sosyal sorumluluk çalışmalarında da gönüllülük çalışmaları takdir edilecek türden. koranavirüsle ilgili ilgi çekici açıklamalar yapmıştır. okumakta fayda var.

plaket

yoltutkunu
törenlerde, etkinliklerde verilen ödül. plaket imalatı sırasında cam, kristal, metal gibi malzemeler kullanılıyor. plaket fiyatları da kullanılan malzemeden malzemeye değişiyor. istanbul plaket yaptıracaklar için cennettir.
0 /