confessions

spazmoldum

Yazar  · 4 Aralık 2015 Cuma

  1. toplam giri 955
  2. takipçi 10
  3. puan 5182
  4. toplam gelir 5,39 ₺

bayramda sokağa çıkma yasağı kararı alınmasının yanlışlığı

spazmoldum
bayramın manevi atmosferine yakışmayan bir karar olmuştur ..

gerekli önlemlerini alıp, bayram ziyaretine gitmeyi düşünenlere haksızlık yapıldığını düşünüyorum ..

insanlar özel araçları ile neden sevdikleri ile bayramlaşmaya gidemesin ki ?

kendileri törenlerde yan yana yürümeyi biliyor ancak halka sokağa çıkması durumunda 3150 TL cezayı reva görüyorlar .. bu yönden bakıldığında iki yüzlü bir uygulama olduğu anlaşılmakta ..

diyanet işleri başkanının eşcinsellik lanetlenmiştir açıklaması

spazmoldum
adamlar haklı .. türkiye uluslararası sözleşmelere imza atmış .. o sözleşmelere göre halkı arasında bu şekilde bir sınıflama yapamaz .. diyanet devletin bir organı olduğu için bu ayetlerle, ibnelere lanetlendiklerini söyleyerek üzmüştür ..

rusya bu sözleşmelere imza atmadığı gibi lgbti yi topraklarında istemediğini deklare etmiş; internet sitelerini ve derneklerini dahi kapatmıştır ..

hükümetimiz imza attığı sözleşmelerin içeriğine ya uymak ya da uymayacak ise o sözleşmelerden imzasını çekmek durumundadır .. ankara barosu da daha sonra yaptığı açıklamada bu sözleşmelere atıfta bulunmuş zaten ..

kişisel görüşüm şudur: ben o'nun verdiği hüküm ile çarpışmam, onu kabul ederim ..

bengi

spazmoldum
sonsuz ..

türklerin kullandığı bir kelimedir .. şu sıralar okuduğum ' türk devlet felsefesi ' isimli kitapta karşılaştığım bir kelime ..

fırsat bulursam oradan bir iki kelime de yazarım bu maddeye ..

dornaz alfa

spazmoldum
ercüment ovalı isimli doktorun öne sürdüğü ilaç ki anladığım kadarı ile roche ilaç firması bu ilacın formülünü güncelleyerek hastalığı tedavi ettiğini öne sürecek yakın zamanda ..
dünya üzerinde toplam 1 milyar ilacın satılmasını bekliyorlarmış ve ilacın fiyatı için 3 ayrı fikir varmış .. 150 $ - 300$ ya da 500$ bunu daha netleştirmemişler ..
bu ilaç firmasının 2020 ocak ayındaki değeri 200 milyar $ imiş, şu an 290 milyar $ a çıkmış .. bu ilaçtan bekledikleri gelir 500 milyar $ ve şirket değerinin ulaşmasını bekledikleri gelir 500 milyar $ imiş .

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TFqBQEJ_UfY

ilaç fransadan pazarlama ruhsatı almış ..

online araba satışı ve servisi

spazmoldum
artık araba almak için bayiye gitmeye gerek kalmamış .. görüntülü konuşma ile arabanın özelliklerini anlatıyorlar .. internetten krediye başvurup, alıyorsunuz .. yeni aracınızı kapınızdan teslim ediyorlar ..

ya da servis ihtiyacınız mı var yine gelip kapıdan alıyorlar ve kapınıza bırakıyorlar ..

kaynak: az önce haberi okudum şimdi aradım bulamadım .. denk gelen eklesin ..
0 /