confessions

sarikanarya

Yazar  · 30 Ağustos 2015 Pazar

  1. toplam giri 105
  2. takipçi 6
  3. puan 1310
  4. toplam gelir 1,35 ₺

31 mayıs 2017 şırnak helikopter kazası

sarikanarya
Ah be canına yandığımın şehitleri, ben size bir şey diyeyim mi? Boşuna ölüyorsunuz boşuna bunu bilin!!
Lüx helikopteriyle kendinden 30 yaş küçük sevgilisiyle akşam yemeği için ülke değiştiren alemci bir Ağaoğlu kadar sansasyon yapabileceğini mi sandınız, sizin, engel algılama sistemi bile olmayan eski bir helikopterinizin yüksek gerilime çarpıp, hepinizin birden şehit olması!!
Neyse ki Allah var...

fenerbahçe

sarikanarya
Türkiye'de futbol Fenerbahçenin üzerine oynanan oyundur!!!Bence artık Ligi TFF -PFDK değil BJK yönetsin ...Hiç bir takım taraftarı futbol dan zevk almıyor...en azından ben öyle düşünüyorum...Şeffaf değiller 2 senedir bjk her maçta kollanıyor ve bu yılda kollanmaya devam ediyor..son iki yılda bjk nin nasıl şampiyon olduğu aşikar ...ama nedense her ortamda planlı ve kasıtlı bir şekilde fenerbahce takımı bir camia ya düşman ediliyor...Şimdi gelelim soruna fenerbahce lige 8 yeni oyuncuyla başladı ve yeni yeni oturan bir takım bu haliyle bjk ve tüpçü avanelerini yendiyse ümit vardır diyorum ...Çünkü Fenerbahçe ,Fener gibi top oynamay başladığında ortada bjk vs bişey kalmayacaktır.

adalet ve kalkınma partisi

sarikanarya
Ak partinin içinde gizli fetöcü hayırcılar var, milletvekilleri bürokratlar belediye başkanları var, aleyhe çalıştılar. Doğuda hüdapar evet için çok çalışarak oyunun bozulmasına katkı sağladı. Ak parti bu kripto Başkan ve bürokratlarını değiştirmedikçe, asaletini bekleyen memur ve taşeronların kadroları verilmedikçe, memura emekliye zam verilmedikçe, vatandaşa belediyede kamuda okulda adliyede zorluklar çıkartan, tepeden bakan, işini yapmayan haksız cezalar yazan halkı bezdirme politikası yürüten virüsler temizlenmedikçe, imar yolsuzlukları ortadan kaldırılmadıkça, kaliteli öğretmen yetiştirilmedikçe, gençlere ve üniversitelere yönelik yeni çalışmalar yapılmadıkça Ak parti kırk yaş üstü vatandaşın partisi haline gelecek ve sıkıntılar artacaktır. (Şevki Yılmaz)