confessions

sallabasialmaasi

Çaylak  · 26 Ağustos 2017 Cumartesi

  1. toplam giri 42
  2. takipçi 0
  3. puan 150
  4. toplam gelir 0,02 ₺

gümüş

sallabasialmaasi
gümüşün en çok kullanıldığı alanlar sanırım takı ve aksesuar olsa gerek. özellikle yeni nişanlı yada nişanmanla evresinde olan gençler gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş küpe gibi bir çok aksesuarı kuyumcudan alıyorlar.
https://www.gumusdunyasi.com/kategori/30-gumus-setler.html

facebookun sahte hesap sayısı abd nüfusuna yaklaştı

sallabasialmaasi
dünya halleri sitesinde tescilli haberdir.
2012 yılından bu yana, Facebook'un çeyrek gelir artışı oranı, 22 çeyrekten sadece 4 tanesinde yüzde 40'ın altına düştü. Geçtiğimiz çeyrekte, Facebook'un geliri yüzde 47 oranında arttı. Bu büyüme seviyesini devam ettirebilmesi, şirketin Kuzey Amerika dışındaki kullanıcı kitlesi üzerinden gelir elde edebilmesine bağlı. Geçtiğimiz çeyrekte, Facebook'un aylık aktif kullanıcısının yüzde 11,5'ini ABD ve Kanada'daki kullanıcılar oluşturuyordu. Bu 239 milyon kullanıcı, şirket gelirinin yüzde 48,7'sini oluşturuyordu. Facebook kullanıcılarının yüzde 70'inden fazlası Kuzey Amerika ve Avrupa dışında yaşıyor. Fakat bu 1,5 milyar insan, şirket gelirinin sadece yüzde 30'undan azını oluşturuyor. Eğer Facebook bu kullanıcılardan daha fazla gelir elde etmenin bir yolunu bulursa, büyümeye devam edebilir. Facebook, Çarşamba günü üçüncü çeyrek kazancını açıklarken iki önemli bilgi daha paylaştı. Sitenin 2,07 milyar aylık kullanıcısının yüzde 10'unu kopya hesapların oluşturduğu düşünülüyor. Sitedeki sahte hesapların sayısının ise yüzde 1'den yüzde 2-3'e yükseldiği belirtildi. Nispeten düşük bir oran olan yüzde 10, sitede yaklaşık 207 milyon kopya hesap, 60 milyon da sahte hesap olduğu anlamına geliyor.

edit: facebook hesap silmek için buradan yardım ve yataklık alabilirsiniz: https://www.hesabimisil.com/facebook-hesap-silme/

medyum

sallabasialmaasi
bir zamanlar televizyonarda boy boy medyumları görüyorduk. özellikle son furyanın da patlamasının ardından medyum memiş'in medyum keto'ya attığı tokatın ardından bu furyada bir anda buhar olup gitti tabiri caizse.
https://www.medyum24.com/

anahtar

sallabasialmaasi
oto anahtar sanırım artık isim olarak akıllarda kalacak sadece. çünkü artık araçlarda anahtar diye bir şey yok. bluetooth ile araçları kilitleyen ve açan, aracı çalıştıran veya durduran anahtar sistemleri mevcut.
http://www.otoanahtari.web.tr/oto-cilingir/