confessions

issizmemur

Yazar  · 6 Şubat 2018 Salı

  1. toplam giri 158
  2. takipçi 2
  3. puan 552
  4. toplam gelir 0,07 ₺

çiftlik bank

issizmemur
buraya para yatıran insanların nasıl bu kadar sorumsuz olduklarını görmek çok üzücü. Ailesinin, çocuğunun rıskını bu kadar riskli ve ap açık sağlıklı olmayan ve kurucusunun da sağlıksız olduğu belli olan bir işe bu denli ciddi paralar yatırmalarına anlam vermek mümkün değil.

uber

issizmemur
şu sıralar özellikle istanbul'lu taksicilerin uğraştığı uygulama. Hizmet kaliteleri düşük olan taksicilere böyle bir alternatif olması oldukça önemli.

bulut akacan

issizmemur
Faiz Yapılandırma Yasası'nı çıkaran kıbrıslı tanınmış siyasetçi ve iş adamı. Aynı zamanda Kıbırs'ta vakıf ve yardım kuruluşlarına da büyük katkılar sağlayan Bulut Akacan Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma ve Tedavi Kurumu'nda Kurucu Başkanıdır. Hakkında daha fazla bilgi ve biyografi için ilgili sayfalara bakabilirsiniz.

tanzim kuyruğu

issizmemur
2019 yılı itibarı ile karşımıza çıkan yeni terim olmuştur. Sebze fiyatları'nın aşırı yükselmesi sonucunda devlet tarafından fiyatların düşürülmesi için oluşturulmuştur. Lakin ters tepmiş gibi görünüyor.

özel dedektif

issizmemur
Türkiye'de ve sanıyorum ki dünya'da özel dedektiflik bürosu açabilmek için öncelikle bu iş kolunda bir şekilde çalışmış yada emekli olmak gerekmektedir. Örneğin emniyet mensupları, savcılar, avukatlar vb. Özel dedektiflik hizmetlerini türkiye'de ruhsatı bulunan şirketler vermektedir.

hemoroid

issizmemur
makat çevresindeki damarların varis olması durumu. tedavisi zordur, yavaş ve sinsi bir şekilde gelişir. ameliyat için yeni yöntemler iyi araştırılmalı. thd yöntemi mesela bu konuda op. dr. erkam tülübaş araştırılabilir.

borsabit

issizmemur
türkiye'deki başarılı bitcoin borsalarından biri. referans sistemi ile üyelerine %50 komisyon vermekte. 100 tl alt limiti ile işlem yapılabildiği için başlangıç olarak rahatlıkla deneyebileceğiniz ve transfer işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir borsa. btc/etc işlemlerive altcoin işlemleri de bulunmaktadır. android ve apple uygulamalarını da son derece başarılı ve kullanılabilir.

ferolle aşk parfümü

issizmemur
bir parfüm markası olmakla birlikte deneyip sonuç alanların dikkate alınması da oldukça iyi olacaktır.
yaklaşık sekiz ay süresince sıklıkla kullanıyorum özellikle yaz aylarında daha ferah ve etkili kullanıldığını düşünüyorum bu parfümün. Ferolle Özellikle kız arkadaşlarımı etkilemek konusunda son derece başarılı bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.
"Erkeğin kokusu; erkeğin özgüvenini yükseltirken, kadınlarında dikkatini çekerek o erkeği, kadına karşı cazip kılan faktörlerden en önemlisidir. Kadınlar, erkeklerin kokularına aşırı derecede önem verir hatta kokularına alışır ve vazgeçemezler."