confessions

issizmemur

Yazar  · 6 Şubat 2018 Salı

  1. toplam giri 162
  2. takipçi 2
  3. puan 558
  4. toplam gelir 0,07 ₺

banka kredisi

issizmemur
şu sıralar faiz indirimi ile birlikte özellikle bu hafta yeni kredi oranları ile birlikte Tüketici kredileri ve konut kredilerinde canlanma olacağı bekleniyor. Dolar'ın hala hızla düştüğünü gördüğümüzde faiz indirimi ile birlikte yeni kredi oranlarının düşeceğinden belli bir müddet daha beklemesi gerektiğini düşünüyorum.

"Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından politika faizlerinde 425 baz puanlık indirim ile % 19,75'e çekilen politika faiz oranlarının ardından, TCMB'nin kredi ve mevduat faiz oranlarını açıklaması bekleniyor. Önümüzdeki dönemlerde, Merkez Banaksının faiz indirimi kararının ardından, kredi ve mevduat faiz oranların 3 puanlık indirim yapması beklenmektedir. Bu dönemde kredi çekmek isteyen kişilerin, bankaların indirimli kredi faizlerinden yararlanması mümkün hale gelecektir."

bukupon.com

issizmemur
indirimli fiyatlar ile bilet ( konser, Tiyatro,sergi ve vb. ) sağlayan fırsat sitelerinden birisi. Özellikle şehir tiyatrolarında olukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Dönemsel olarak da indirimler yapmakta ayrıca. bukupon, Örneğin club, kahvaltı, güzellik ve makyaj hizmetleri alanında da indirim fırsatları sunmakta.

özel dedektif

issizmemur
Türkiye'de ve sanıyorum ki dünya'da özel dedektiflik bürosu açabilmek için öncelikle bu iş kolunda bir şekilde çalışmış yada emekli olmak gerekmektedir. Örneğin emniyet mensupları, savcılar, avukatlar vb. Özel dedektiflik hizmetlerini türkiye'de ruhsatı bulunan şirketler vermektedir.
0 /
google.com, pub-2879582961646580, DIRECT, f08c47fec0942fa0