confessions

issizmemur

Yazar  · 6 Şubat 2018 Salı

  1. toplam giri 143
  2. takipçi 2
  3. puan 509
  4. toplam gelir 0,07 ₺

bkmkitap

issizmemur
1000kitap ile birlikte tanıdığım kitap satış platformu. Burada yer alan yasaklı kitaplar serisi oldukça ilgimi çekiyor mesela. Kargo ücretinin de ya ücretsiz ya da 1 tl olması özellikle tek kitap almak isteyenler için yararlı diye düşünüyorum.

dövme yaptırmak

issizmemur
hem sağlık açısından hem de sonrasını düşündüğünüzde sildirmenin güç olması nedeni ile bir kaç kere üzerinde düşünülmesi gereken karar. Minimalist küçük ve sevimli dövmeler vücudunuzda daha saklı yerlere yapılırsa bence sakıncası yok ancak büyük ve kol, boyun gibi yerlerde özellikle boyuna yapılan dövmeler bir zaman sonra çok rahatsız edici olabilir. Sonrasında ya lazerle ya da dövme silme kremi ile sildirmeniz gerekebilir.

türcert

issizmemur
sertifikasyon, periyodik muayene, teknik kontrol, test ve eğitim hizmetleri veren kurum. sağladıkları her hizmet öncesinde bağımsızlık ve tarafsızlık taahhüdü verebilen bu alanda Türkiye'deki en güvenilir kurumlardan bir tanesidir.

eurolab

issizmemur
elektriksel güvenlik testleri, ortam analizleri, tekstil analizleri, gıda analizleri ve su analizleri başta olmak üzere çok sayıda test, analiz, ölçüm, muayene ve değerlendirme hizmetlerini vermekte olan %100 türk sermaye ile kurulan kurum.

bazal metabolizma hızı

issizmemur
ortalama bir insan için vucut ağırlığı x 24 formulu ile yaklaşık olarak hesaplanır. kadınlarda ve erkeklerde farklı değerlerde oluşur. Ve kilo alıp vermek ile tamamen orantılı bir değerdir. Kadınlar için metobolizma hızını arttırmak da zayıflamayı sağlamak için oldukça önemlidir. Bunun için bayanlarda metobolizma hızı'nın arttırılması ile ilgili makaleyi okulabilirsiniz.
0 /