confessions

ingiliz anahtari

Yazar  · 27 Temmuz 2018 Cuma

  1. toplam giri 182
  2. takipçi 2
  3. puan 1006
  4. toplam gelir 0,11 ₺

şehit fatih mehmethan'ın eşinden yürek yakan paylaşımlar

ccc
türkiye'nin vatanın bölünmez bütünlüğü için düzenlediği ve çok büyük kahramanlıklara sahne olan Afrin Harekatı'nın şehitlerinden biri de Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan'dı.

Şehidin eşi Gamze Mehmethan ise eşinin cenazesini askeri üniforma ile karşılamış ve tabutun başında 'Kalk da bana gel' diyerek adeta yürekleri dağlamıştı.

Eşiyle poz verdiği yerlerde bu kez tek başına
Eşinin şehit düştüğü dönemde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan, aradan geçen sürenin ardından eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çektirdi.
demokrat parti

bobiler
menderes'in partisi.

Tek parti döneminde camileri ahır yaptılar, Kuranları yaktılar diye iftira atanların dedeleri, 50'li yıllarda Türk kızlarının Amerikan askerlerini eğlendirmesinde bir beis görmüyordu.

Adnan Menderes yönetimindeki Demokrat Parti zihniyetinden bir fotoğraf.

duşak kesme

Alangoya
kazaklarda ilk adımlarını atmaya başlayan çocuklar için yapılan törendir. çocuğun ayakları arasına kurdele bağlanıyor ve bu kurdele yaşlı biri tarafından kesiliyor. bu törenle çocuğun düşmesine engel olunacağına inanılıyor.

mesut özil

bobiler
türk futbolcu. Sosyal medya da çocukluk fotoğrafı konuşuluyor.

Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil´in, 12 yaşındayken memleketi Zonguldak'ta hastane önünde babası ve ağabeyiyle çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.
Mesut Özil'in, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde çekilen küçüklük fotoğrafı sosyal medyada ilgi gördü. Fotoğrafta Mesut Özil'in yanında kendisi gibi futbolcu olan ağabeyi Mutlu Özil ve babası Mustafa Özil yer aldı.
Zonguldak'ın Devrek İlçesi Hışıroğlu Köyü'nden olan Özil ailesinin, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi´nde bir yakınlarını ziyaret sırasında çekildiği öğrenildi.