confessions

ingiliz anahtari

Yazar  · 27 Temmuz 2018 Cuma

  1. toplam giri 231
  2. takipçi 2
  3. puan 1197
  4. toplam gelir 0,22 ₺

hilmi bilgin'e vereceğiniz destek yarın ruz-i mahşerde beraat belgelerinizden biri olacak

ingiliz anahtari
İsmet yılmaz demiş bu sözü.

Hilmi Bilgin'e vereceğiniz destek, yarın ruz-i mahşerde (kıyamet günü) beraat belgelerinizden (kurtuluş) biri olacak.

Yemezler. Millete bu dünyada huzur vermeyip yoklukla cehennemi yaşatanlar, kendileri zenginlikleriyle cenneti yaşayanlar, fakirlere öteki dünyada cenneti vadediyor. Dini kullanmanın, Allah'a şirk koşmanın geldiği noktaya bakın. Bunu bir CHP'li söylese malum kitle kıyameti koparırdı.

gucci

ingiliz anahtari
Yazık Emine hanım 50 bine aldığı çantayı 100 bine alacak reis battı bu sefer.

İtalya vergi kaçırdığı gerekçesiyle lüks giyim devi Gucci'ye 1.4 milyar euroluk ceza kesti. Gucci'nin kurumlar vergisini İtalya yerine İsviçre'de yatırdığı iddia ediliyor.

aşık olmak

ingiliz anahtari
Aşk diye birşey bu zamanda çok az aşk dediğin eskilerde kaldı şuan tüketilen bir şey halinde ayrıca Leyla ile Mecnun en büyük aşıklardır şu zaman öyle bir zamanki millet tek tabanca ekonomik psikolojik sistemsel baskılar vs leri neticesinde bırak evlenmeyi flört etmeye tahakat enerji psikoloji kalmamış durumda.

türkiye

ingiliz anahtari
Ben Türkiye'de insanların gerçek evrensel demokrasiyi istediğinden emin değilim. Çünkü herkes kendi taraftarlarının yanlışını savunuyor. Kimse kendisi gibi düşünmeyenlerin doğru şeyler söyleyebileceğini kabul etmiyor. CHP li veya Akp li olabilirim ama vicdanımla hareket etmeliyim. Onların yanlışını savunmak gibi bir görevim olamaz.

yılmaz özdil'in kitabının 4 saatte tükenmesi

ingiliz anahtari
Birçok kişinin yalakalıktan köşe döndüğü bu devirde,her türlü zorluğu göze alıp, muhalefet edip,Atatürk 'ü ve ilkelerini savunan bu cesur yüreğin kitabını alanlar gereken cevabı vermişler işte.Diğerleri de önce ceplerinden çalınanlara sahip çıksınlar.Bu kitabı kimseye zorla satmıyorlar.Meyve veren ağaç taşlanır. Her emeğin bir karşılığı vardır.Arz talep meselesi

fatih mehmet maçoğlu

ingiliz anahtari
Adam,gibi adam. Din maskesi altında halkını soymuyor , küpünü doldurmuyor., Şerefiyle namusuyla dürüstçe görevini yaptığı için halkını açlığa mahkum etmiyor, onları refah içinde yaşatıyor. Hırsızlar utansın.

Her yıl düzenli olarak Ocak ayı içinde belediyenin 1 yıllık gelir gider tablosunu hem belediyeye ait internet sitesine, hem de dev pankarta yazdırarak belediye binasına astıran Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, bu yıl da geleneği bozmadı.

göksel gencer

ingiliz anahtari
Beşiktaş ve Samsunspor'un eski kalecisi Göksel Gencer 44 yaşında hayatını kaybetti.

Mersin'in Silifke ilçesinde yaşayan Gencer'den dün akşamdan bu yana haber alamayan babası Muammer Gencer, oğlunun evine gitti. Kapıyı zorlayarak açan baba Gencer, oğlunu yatağında hareketsiz buldu.

kenan sofuoğlu

ingiliz anahtari
TBMM Başkanlığı da inceleme başlattı. CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in soru önergesine verilen yanıtta, "Kartvizit talebi elektronik sipariş yöntemi üzerinden gönderilmiş, yapılan incelemede bu ibarenin teamüllere uygun olmadığı bildirilmiş ancak milletvekili personelinin ısrarı üzerine basımı yapılmıştır" denildi.Bu adamı milletvekili yapmakla çok kötülük yaptılar adam adrenalin tutkunu bırakın kendi işini yapsın hiç değilse övunecek bi tarafı oluyordu zaten akp de milletvekillerinin hepsi noter gibi sadece el kaldırıyor tam eylemsiz doçent alayı adamın canı sıkılıyor ne yapsın böyle gündem olmaya çalışıyor.
0 /