confessions

hyperion

Yazar  · 3 Aralık 2015 Perşembe

  1. toplam giri 545
  2. takipçi 1
  3. puan 2802
  4. toplam gelir 2,75 ₺

ilaç sektörü

hyperion
şimdiki aklım olsa gibi pişmanlık ifadesi ile başlayarak, enerji ve silah sektöründen sonra gelen en büyük sektördür. bir çok hastalığın çaresi mevcut olmakla beraber, vahşi kapitalizmin; ölmesin ama sürünsün daha çok ilaç alsın daha çok hasta olsun olsun da olsun gebermesin ama cebindeki para bana gelsin sistemi ile çalışan sektördür. dünyanın en iyi tıpçılarının dahi günümüzde alternatif tıp'a yöneldiği dünyadan selamlar.

iyi parti

hyperion
kararsızlar dağıtıldıktan sonra bla bla bla sonuçlarına göre barajı aşıp kulvarındaki mhp'yi baraj altı bırakacağı iddia edilen fetö, v.b. hükümet tarafından cezalandırılıp ötekilenmiş kişilik(siz)lerin toplaşıp siyaset yaparız heyycilerin partisidir.
öngörülerim; seçime yakın ağır gündemlerle karşı karşıya kalıp baraj altında kalacak partidir.

vekalet savaşları

hyperion
son 10 yıldır maksimum seviyede yürütülen savaşların terminolojideki adıdır.
dibimizdeki topraklara bakıldığında küresel odakların vekalet hamleleri ile ülkelere açılan savaşları net bir şekilde görebilirsiniz.

yenilenebilir enerji okullu oluyor

hyperion
okulların çatısı güneş panelleri ve rüzgar tribünleri ile donatılabilir. Hem elektirk ihtiyacını giderir hem de ihtiyaç fazlası elektiriği satarak gelir elde eder. inanmayacaksınız belki ama kış vakti en küçük okulun dahi aylık elektirik faturası 1500 tl'den aşağı değil!

antisemitizm

hyperion
60 milyon insan öldü 2. Dünya harbinde. Bunun 2 milyonu yahudi diye iddia edilir fakat Almanya'nın tarih arşivinde Holokost'u araştırmak yasaktır. 2 milyon asker olmakla beraber 58 milyon sivil içinde sadece 2 milyon yahudi (net ve kesin rakam değil! Nerde yapıldığı kesin değil!) ölümünün dram olarak yansıtılması insanlık dışıdır. Velev ki katledildi Filistinlilerin suçu ne ? ( Ahmedinejad )

eren bülbül

hyperion
Daha iki hafta önce Karadeniz'de büyük bir yapılanma ve savaş hazırlığının olduğunu bildirilmişti. Gürcistan'daki Ermeni diyasporasında örgütlenip Karadeniz'de eylem yapılacağı biliniyordu. Bile bile göre göre.
Allah rahmet eylesin.
Eren iyi ki varsın :(
0 /