confessions

hayrikirsan

Yazar  · 21 Haziran 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 92
  2. takipçi 3
  3. puan 573
  4. toplam gelir 0,42 ₺

arabuluculuk

hayrikirsan
Arabuluculuk, aralarında davaya konu olmuş ve olabilecek bir uyuşmazlık olan kişilerin uyuşmazlıklarını bir arabulucu eşliğinde karşılıklı olarak tartışarak çözüme kavuşturmaya çalıştıkları bir süreçtir.01.01.2018 tarihinden itibaren bu yöntem; kıdem tazminatı veya ihbar tazminatı, fazla mesai, yıllık izin ücretleri, ulusal bayram, genel tatil ücretleri gibi işçilik alacakları bakımından zorunlu hale getirilmiştir.

https://aylingostericiler.av.tr/arabulucugun-zorunluluklari-nelerdir adresinden oldukça hassas olan bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

metal epoksi macunu

hayrikirsan
Yapısal olarak iki bileşenden meydana gelen , yüksek dayanıklık ve aynı doğrultuda yapışma gücüne sahip epoksi yapılı bir dolgu macunudur. Yapısal olarak iki bileşenden meydana gelen , yüksek dayanıklık ve aynı doğrultuda yapışma gücüne sahip epoksi yapılı bir dolgu macunudur.

https://www.chesterturkey.com/haber-metal-epoksi-macunu-nedir-58.html adresinden metal epoksi macunu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün, kendim de oradan bilgi sahibi oldum diye link bırakıyorum.
0 /