confessions

gruda

Yazar  · 16 Ocak 2016 Cumartesi

  1. toplam giri 781
  2. takipçi 18
  3. puan 5420
  4. toplam gelir 4 ₺

büyük muhalefet ittifakı

gruda
ay arkadaş yılların chp'sinin düştüğü rezilliğe bak...
herkes gelip şarkıcı türkücü ismi yazmış, taşak geçen geçene..
ATATÜRK'ün kurduğu pardi çoluk çocuğun maskarası oldu..
yazıklar olsun... vallahi yazıklar olsun... mutlu musunuz ?

enerji bank

gruda
Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandıran Mehmet Aydın'ın bir başka projesi. Hazırlıkları tamamlanmış ancak ortağı ile arası açılınca yarıda kalmış.

pedofili

gruda
Çocuk istismarına cezaların en büyüğü verilmelidir. Fakat Sorgulanması gereken; bu vakaların neden artış gösterdiği ve toplum olarak neden sessiz kaldığımız.

modern hayat

gruda
Artık '80'lerde yaşamıyoruz. Kırmızı ruj sürüp, evi derleyip toplayıp, çocuğunu temiz pak giydirdiğinde “4 çekerli kadın” olduğun günler geride kaldı. Neslimiz lanetlendi… Çocuk yap; ama kilo alma. Kariyer sahibi ol; ama çocuğunun bakımını aksatma. Hem bebeğine hem kocana hem de kendine vakit ayır. Gece arkadaşlarınla dışarı çık; ama sabah yedide kalkıp yavrunun kahvaltısını hazırla. Etraf bekâr kadın kaynıyor, aman gözünü dört aç, kocanı kaptırma!
Hatta öyle ki bu devirde bir anneye yapılan en büyük iltifat: “Seni gören anne olduğuna asla inanmaz."21. yüzyıl kadınının "anne gibi anne” olması sessiz sedasız bir sözleşmeyle yasaklanmış da haberimiz yok.
Merhaba ben kim miyim?
A) Şefkatli bir anne
B ) Ateşli bir sevgili
C) Kariyer sahibi bir iş kadını
D) Hepsi
E) Hiçbiri
Cevap veriyorum: Ben lanetlenmiş çoğu hemcinsim gibi “Hepsi” olmaya çalışan bir “Hiçbiriyim” aslında…

alıntı.

sen yenisin galiba

gruda
Toplu taşımada durağa yaklaşırken son derece nazik bir ifadeyle " pardon kapı önündeki yoğunluktan dolayı iki duraktır inemiyorum, izin verirseniz inmem lazım artık" diyerek rica minnet inmeye çalışan beyefendinin ardından kopan kahkaka bana bir cümleyi hatırlattı;

" Sen yenisin galiba"

asgari ücret

gruda
Yılbaşı İçin Canla Başla Bildiri Dağıtan Ultra Müslümanlar Acaba Açlık Sınırının Altında Açıklanan ASGARİ ÜCRET İçin de Sokağa Çıkıp Bildiri Dağıtırlar mı..? Piyango Haram Diye Hutbe Okutan Diyanet Asgari Ücretin Bu Kadar Düşük Olması Zulümdür Diye de Hutbe Okutur mu..?
0 /