confessions

gruda

Yazar  · 16 Ocak 2016 Cumartesi

  1. toplam giri 1077
  2. takipçi 20
  3. puan 7400
  4. toplam gelir 5,8 ₺

elif inci

gruda
Selvi boylum al yazmalım filminde erkek çocuğu sameti oynamıştır deli yürek dizisinde de fena değildi zıkkımın kökü filmindeki rolü ile altın kozadan ödülde aldı ama buna rağmen iyi bir çıkış yapamadı popüler bir oyuncu olamadı hala selvi boylum al yazmalımdaki samet rolüyle ve bilal inci nin kızı olarak biliniyor son döneme kadar oyunculuk yapması sevindirici yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

(bkz:ayçin inci)

pervin ersoy

gruda
Kültür ve turizm bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi.

Sevgili arkadaşlar mesajlarımın özellikle dini değerleri güçlü olan insanlara ulaşmasını istiyorum. Ellerini vicdanlarına koyup tekrar tekrar düşünmeye davet ediyorum. Bakın aşağıda paylaştığım fotoğraf Turizm bakanının eşi Pelin hanım.. Evinde çalışan işçilere elini öptürerek 100 dolar verirken fotoğraf çektiriyor ve instagram hesabında paylaşıyor. Burada en can yakıcı nokta değerlerimizle, irfan-i geleneklerimizle alay edilmesi. Bizlerin düsturunda Hz. Muhammed'in buyurduğu gibi, "Bir elin verdiğini diğeri görmeyecek" sözü meşrudur. Yani öyle ki bir garibana yardımcı olurken bile utanıyor, gözünün içine bakamıyoruz ama bu insanlar bunun fotoğrafını çekiyor ve kamuya açık alanda toplum değerlerini rencide ediyor.

Diğer yandan ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu sebebiyle sürekli dolar kullananları tehditvari üslupla uyaranlar kendileri dolar dağıtıyorlar. Aynı zamanda bunların ETS turun sahibi olduklarını, oteller sahibi olduklarını da unutmayın efendiler! Turizm bakanının yatırımı turizm sektörüne! Lütfen tekrar tekrar düşünün kimin belediye başkanı olacağından ziyade vicdanlarımızı hatırlamamız, haksızlığa dur dememiz mühim olan.

Bakın arkadaşlar verdiği paralar yine garibanlara gidiyorsa helal olsun ama inanın ki oradaki 100 dolar hepimizin parası. Bizim cebimizden çalınan paralar unutmayın bunu.

ferhan ayasbeyoğlu

gruda
karabekir'in torunundan 15 temmuz tepkisi veren kişidir.

çok haklı olarak milli mücadele ile 15 temmuzu bir tutmamış. Tamam 15 temmuz u gördük inkar edecek değiliz ancak bu kadar da kullanılmaz ki!

Kahramanlık,mazlum bir halkı emperyalist güçlerden korumak ve vatansız bırakmamak adına canı pahasına cepheden cepheye koşmaktır.Mustafa Kemal Atatürk,İsmet İnönü,Kazım Karabekir ve Fevzi Çakmak gibi.

recep tayyip tahnal

gruda
ahmet tahnal ve meryem tahnal'ın erkek çocuğu.
Tuncer ustael'in taciz ve tecavüzüne maruz kaldıkça evden kaçmış, ilk iki kaçışından sonra yine tuncere teslim edilmiş, son kaçışında aile ve sosyal politikalar bakanlığı yurda yetiştirmiş.

bu günlerde genç delikanlı.

asıl sorun evden kacan cocugun iddilari goz ardi ediliyor ve aileye iki defa geri veriliyor. ne yazikki cocuk kendini kurtrmis ama kiz kardesi melike ortada yok.. devlet zamaninnnda mudahelle etseydi belki melike de kurtukacakti. simdi tv de reyting yapinca aile ve sosyal politikalar olaya el atmaya kalkiyor. bazilari yayindan kalksin diyor ama kamuya tasininca herkes mudahil oldu. ve ne yazikki iki tane anne denemeyecek kadinjn gozleri onunde yasanan vahsete sessiz kalmaya devam etmeleri psikolojik baski ve toplumsal cöküsün zirvesi oluyor....
0 /