confessions

gercektosunpasa

Yazar  · 1 Mayıs 2016 Pazar

  1. toplam giri 1130
  2. takipçi 21
  3. puan 9263
  4. toplam gelir 7,7 ₺

kutlu doğum haftası

gercektosunpasa
Peygamberimizin doğum tarihi kesin olarak bilinmemektedir. Ancak miladi olarak 571 yılının nisan ayının son 10 gününe denk düştüğüne dair rivayetlere istinaden önce Gülen cemaati, ardından da Diyanet ve diğer İslami çevreler tarafından 21 nisan ile başlayan hafta "Kutlu Doğum Haftası" olarak kutlanmaya başlandı. (Hz. İsa'nın doğumu da nisan ayının son 10 gününe denk gelmektedir. Bu nedenle de bu uygulama aslında dinler arası diyalog projesinin adımlarından biridir) Ancak, TSK ve Kemalist çevreler "23 Nisan'ı gölgede bırakmak için uyduruldu" diye tepki verince Diyanet, Kutlu Doğum Haftası'nı 14-21 Nisan arasına çekti. Hükümet bunu, kutlanması gereken "Belirli Günler ve Haftalar" arasına alınca bir "Müslüman Noeli" üretim süreci tamamlanmış oldu. Aslında hep beraber el birliği yaparak bir bidat ürettik ve geçmişteki bidatlerin nasıl üretildiğini bizzat yaşayarak öğrenmiş olduk. ... sonra, peygamber için doğum günü pastaları, çiçek festivali, gül lokumu ikramı, hediyeler, buz hokeyi yarışması, şiir yarışmaları, (korkarım yakında) şarkı yarışmaları, güzellik yarışmaları, mini futbol turnuvaları, kutlu doğum konserleri, kutlu doğum umre turları, kutlu doğum hatırası süs eşyaları....Allah bizi bu bidatlere bulaşmaktan korusun...

logo muhasebe programı

gercektosunpasa
5 Sene önce Logo yazılım hissesi alanın parası 30 kat değerlendi.
5 Sene önce Türk Hava Yolları hissesi alanın parası sadece 2 kat değerlendi.

THY Türkiye'nin dünyadaki en büyük markası
Logo, 1984 yılında Tuğrul Tekbulut'un kurduğu Muhasebe Programı şirketi, eminim bir çok arkadaşım ilk defa duyuyordur adını.

Şimdi bu milletin kısıtlı imkanları ile öncelikli olarak;
uçaklar alıp, havaalanları mı yapmalıyız?
yoksa yazılım teknolojilerine mi yatırım yapmalıyız?

Ek Bilgi:
Logo yazılım şirket değeri: 1.5 Milyar
THY Şirket değeri: 7.5 Milyar TL

Logo Sermayesi: 25 Milyon TL
THY Sermayesi: 875 Milyon TL

Logo %100 Türk mühendislerin emeğini ürün yapıp satıyor. Hiç bir dış kaynak kullanımı yok. Hiç bir krizden etkilenmeyen bir sermayesi var. İnsan olduğu müddet sistem yürür.

THY, Amerikanın uçağını, Rusların yakıtını kullanarak, bir transfer hizmeti yapıyor, ikramlarımız, hosteslerimiz ve pilotların bir kısmı yerli sadece. Amerika uçak vermediğinde, Ruslar yakıt vermediğinde Proje ölüyor.

9 şubat 2017 rus uçaklarının türk askerini vurması

gercektosunpasa
Rus uçağı yanlışlık ile bizim askerlerimizin bulunduğu binayı vurmuş, yersen! Herkes biliyor ki kuruluşundan beri, sovyetler birliği olsun, Rusya olsun, savaşsiz bir gününü geçirmemiş, en derin muharebe tekniklerine sahip aynı zamanda savaş psikolojilerini çok iyi bilen ve yanlış hedef vuramayacak nitelikte bir ülke..Bunun böyle bir yanlışlık olmadığını, düşürülen rus uçağınin intikamı olduğunu devletin zerresinden zirvesine herkes biliyor lakin yapacak hiç bir şeyimiz yok, şu anda Aslanın, çakallara zoraki saygı duyması gereken bir suni ortamdayiz, sabredelim, Allah sabredenler ile beraberdir...