confessions

ccc

Yazar  · 30 Aralık 2016 Cuma

  1. toplam giri 485
  2. takipçi 14
  3. puan 5225
  4. toplam gelir 3,64 ₺

adada yaşamak

ccc
Bozcaada ve Gökçeada yazın güzel , ya kışın?. Yazlıkçılar için ve turistler için fantastik, evet. Ama orada çalışan memurlar için son derece kötü. Hiç bir ek getirisi yok tamamen zarar. Ev kiraları 800den başlıyor. O da eski rum evleri. Ve yazın evden çıkmak şartıyla. Pansiyon oluyor çünkü. Her şey ateş pahası. Sadece 3 tane market var ve bildiğiniz ucuz süpermarketlerden yok. Adada yaşamayan bilmez.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

ccc
Bu yıl üniversite sınavına girecek öğrencilere ve ailelerine 'üstün sabır madalyası' verilmesi gerekir. Bir yıl içerisinde önce sınavın kendisi; sonra içeriği, sonra tekrar içeriği, sonra tarihi vs. derken ~2 ay kala yine tarihi değişti. Bu öğrenciler eğitim sistemine güvenir mi?

cemal safi

ccc
RUHU ŞAD, MEKANI CENNET OLSUN.

Ey şimdi mağrur vatan, inkâr edersen utan
En mağdur günlerinde kimdi elinden tutan?

Kahroldu kahrolacak dalına dil uzatan
Ne Mutlu Türküm diyen asil kanda gücümüz
Kırık gururumuzu onaran övüncümüz

psikoloğa gitmek

ccc
Bir Psikiyatrist: "Psikiyatriste gerçek hastalar gitmez, gerçek hastaların hasta ettikleri kişiler gider" demişti. Bu yüzden Gibson'u dinlemekte fayda var: "Kendinize depresyon ya da itibar kaybı teşhisi koymadan önce çevrenizdekilerin aşağılık insanlar olmadıklarından emin olun"

muhsin yazıcıoğlu

ccc
Emek veren emeğini alsın, çalışan karşılığını bulsun, üretenin ürettiginin karşılığı verilsin, nimet kullananlar külfete de katlansın, külfete katlananlar biraz da nimete ulaşabilsinler, hep şehit olunca alkışlanan sonra unutulan Anadolu insanı da devletin kapısında adam muamelesi görsün!
0 /