confessions

ccc

Yazar  · 30 Aralık 2016 Cuma

  1. toplam giri 844
  2. takipçi 14
  3. puan 7766
  4. toplam gelir 5,04 ₺

11 şubat 2019 istanbul helikopter kazası

ccc
Bu ne demek oluyor ? Gencecik çocuklar ne uğruna hiç oluyor ? Bir yıl içinde 2 helikopter halkın içine düşüyor ve şehit olan asker sayıları bile aynı dalgamı geçiyorsunuz. Bu gencecik canların hesabını kim verecek? Sorumsuzluk katsayınız Nirvana'ya ulaşmış durumda. İstifa mı edilmeli? Sadece ailelere başsağlığımı dilenmeli? Yazık yazık...

alparslan türkeş üniversitesi

ccc
türkiyede çok büyük bir eksiklik. Olması gerek acilen.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir." dedi.

abdurehim heyit

ccc
Okuduğu destanlar,söylediği türküler sebebiyle 2 yıldır Çin zindanlarında tutsak olan Doğu Türkistanlı sanatçı Abdürrehim Heyit,gördüğü işkencelere dayanamayıp bugün şehid düştü.

Unutma;önce ozanlar susar sonra ezanlar!

leyla ile mecnun

ccc
Gerçeküstü olanın gerçeğe en çok yaklaştığı yerde hareket ediyor ve bütün varlığıyla umut veriyordu.
Kazananların değil, her denemede kaybedenlerin, yine de denemekten vazgeçmeyenlerin ve yenilgilerinden illâ ki ders almak zorunda olmayanların hikâyesiydi.

mübaşir

ccc
Adliyede davalı ve davacıya seslenen kişi.

Yardımcı Hizmet Sınıfında bulunan Mübaşir kadroları, yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Genel İdari Hizmetler sınıfı kapsamına alındı.

içinden yol geçen cami

ccc
Ya arkadaş bu ilin gerçekten bilimsel yöntemlerle çok ciddi araştırılması gerekiyor. Bu vatandaşlarımızın mekanizması, işletim sistemi çok ama çok faklı.

Rize'nin Çayeli ilçesine bağlı Güzeltepe'de köylüler, engebeli arazi şartlarından dolayı caminin yapılmasına uygun alan bulamayınca 300 haneli köyün yolunun geçtiği düz bir alan üzerinde Hanifli isimli bir cami inşa ettirdi. Dönemin ihtiyar heyetinin kararını verdiği, ihtiyaç duyulan ve köy yolunun üstüne inşa edilen caminin altından köyün yolun geçiyor.

0 /