confessions

ccc

Yazar  · 30 Aralık 2016 Cuma

  1. toplam giri 605
  2. takipçi 14
  3. puan 5918
  4. toplam gelir 3,96 ₺

güvercin hırsızları

ccc
Yarı gerçek yarı hayali bir taşra hikayesi.
Genç senarist ve yönetmen Osman Nail Doğan'ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı film.

Anadolu'nun bir köyünde iyi niyetli iki kafadar "güvercin hırsızı" Mahmut ve İsmail'in başından geçen türlü olayları konu alan film, "taşrada bir fedakarlık hikayesini" perdeye taşıyor.

yarım ile yamalak

ccc
Kubilay Yılmaz'ın yönettiği, Adem Eraydın, Selahattin Çakır, Gülnihal Demir, Şevki Özcan ve Fatih Doğan gibi isimlerin oynadığı, iki yakın arkadaş absürt maceralarını konu alıyor.

köpek dişi

ccc
Yorgos Lanthimos'un yönettiği "Köpek Dişi" adlı filmde, Christos Stergioglou, Michele Valley, Angeliki Papoulia, Hristos Passalis, Mary Tsoni ve Anna Kalaitzidou rol aldı.

Yunanistan yapımı dram türündeki film, üç genç kardeşin, dış dünyayla ilgili hiçbir şey bilmeden anne babalarıyla tutsak olarak yaşadıkları evden çıkacakları günü hayal etmelerini konu ediniyor.

sevginin gücü

ccc
Kabir Khan'ın yönettiği "Sevginin Gücü" adlı Hint filminin başrollerinde Salman Khan, Harshaali Malhotra, Nawazuddin Siddiqui ve Kareena Kapoor oynuyor.

2015 yapımı dram türündeki film, tedavisi için annesiyle çıktığı yolculuk sırasında kaybolan konuşma engelli beş yaşındaki bir çocuğun hikayesini odağına alıyor.
0 /