confessions

cayisallama

Admin  · 18 Mart 2015 Çarşamba

  1. toplam giri 10946
  2. takipçi 64
  3. puan 61559
  4. toplam gelir 54,51 ₺

atlı birlik

cayisallama
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan amirlik.

atlı polis.
sultanahmet camii ve ayasofya camii çevresinde görev yapmaya başlamışlar. Çok şık olmuş. Kurtuluş parkında da var bu polislerden.

görevleri öncelikle "Önleyicilik" ve "Caydırıcılık" faaliyetleri olan bu polislere başarılar diliyorum.

ağrı belediyesi

cayisallama
sayıştay raporunda ortaya çıkan skandal ile gündemde olan belediye.

Belediye adına açılması gereken hesap yüklenici firma adına açıldı, gelirler belediye yerine firmaya aktı! Toplu taşıma için kullanılan Akıllı Kart Sistemi'ndeki 675 bin 430 TL, belediye hesabı yerine yüklenici firmanın hesabına geçti.

tık tık

milli gazete

cayisallama
milli görüş'ün gazetesi.
12 Ocak 1973 tarihinde İstanbul'un Cağaloğlu semtinde kiralık bir binada Hasan Aksay tarafından organize edilerek kurulan gazete.

Gazetenin yazar kadrosu ve ekibi oldukça sağlammış bir zamanlar. Bu kadar adamı bir araya getirmek erbakan gibi kıymetli bir adamın başarısından başka bir şey olamazdı zaten.

4 Mayıs 1973'te Necip Fazıl Kısakürek yazılarına başladı.

İlk Yazarlar: Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Prof. Dr. Sabahattin Zaim, Prof. Dr. Saffet Solak, Prof. Dr. Osman Turan, Osman Yüksel Serdengeçti, Süleyman Arif Emre, Hulusi Özkul, Şule Yüksel Şenler, Abdülkadir Kocamanoğlu, Ali Oğuz, Ahmet İhsan Genç, Mustafa Müftüoğlu, A. Hikmet Güner, Bekir Sadak, Sezai Karakoç, Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, Prof. Dr. Asaf Ataseven, Prof. Dr. Ayhan Songar, Prof. Dr. Ahmet Suphi Fırat, Abdullah Öztemiz Hacıtahiroğlu, Akif İnan, Cahit Zarifoğlu, Rasim Özdenören, Alaattin Özdenören, Erdem Bayazıt, Cevat Ülger, Durali Yılmaz, Sedat Yenigün, İsmet Özel

türkiye ihracat kredi bankası

cayisallama
ticaret bakanı ruhsar pekcana göre Türk Eximbankın desteklediği firma sayısı 10 bin 642'ye ulaşmış.
ve yine Türkiye'deki ihracatın yüzde 48'i Eximbank tarafından kredilendiriliyormuş.

21 Ağustos 1987 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuş, ihracatın geliştirilmesi amacı ile kredi veren bir kurumdur.
0 /