confessions

cayisallama

Admin  · 18 Mart 2015 Çarşamba

  1. toplam giri 11102
  2. takipçi 67
  3. puan 62974
  4. toplam gelir 60,42 ₺

golan tepeleri

cayisallama
suriyenin egemenliğinde olan bölgenin israil denen terörist devlete devri gibi bir şey oldu geçen günlerde. Bu olayın failleri israil yetkilileri ve trump görünse de aslında biziz.

suriye'nin güneybatı, İsrail'in kuzeydoğu ucundaki tepelik bölge. Golan Platosu olarak da bilinen bölge ayrıca, Lübnan, Ürdün ve Suriye ile komşudur. Zengin su kaynakları ile tanınır.

göksel

cayisallama
aslen elazığ'lı olan ancak 25 Kasım 1971 tarihinde istanbulda doğan şarkıcı. farklı bir ses tonu var. Şarkıları da bi o kadar farklı.

En sevdiğim şarkısı kıskanıyorumdur.

laleli camii

cayisallama
1760-1763 yılları arasında Osmanlı padişahı III. Mustafa tarafından inşa ettirilmiş ve bulunduğu semte adını vermiş olan bir camidir. Caminin adı 3. Mustafa'nın velisi saydığı Laleli Baba'nın ismini bu ibadethaneye vermesinden gelir.

3 mart 1924 hilafetin kaldırılması

cayisallama
95 yıl önce çıkarılan bir kanunla, Kırım müslümanlardan, Doğu Türkistan meselesinden, Kudüs sorunundan, mazlum islam alemini sorunlarının mümessiliyetinden küme düşürülmesidir.

407 yıl Osmanlı uhdesinde bulunan liderlikten amatör kümeye düşüşümüz, aynı siyasi makamı diriltmek ve elde etmenin mümkünatı kalmamıştır.

0 /