confessions

atanamayan yeni mezun

Yazar  · 18 Ekim 2015 Pazar

  1. toplam giri 127
  2. takipçi 1
  3. puan 679
  4. toplam gelir 0,71 ₺

teff çayı

atanamayan yeni mezun
kestane tadında bir tahıl bitkisinden elde edilen çay. bu bitki etiyopya kuzeyinde yetişse de oradaki şartlar sağlandığında her yerde yetiştirilebilir bir bitkidir. tam anlamı ile endemik denemez bu yüzden.
teff çayı beyaz, kahverengi ve kırmızı tonlarda olur. rengine göre tadı da değişir. kahvaltıdan önce aç karna içilir ve metabolizmanızı düzenleyerek zayıflamanıza yardımcı olur. içinde yok yok. kalsiyum protein ve demir bakımından zengin bir bitkidir.

sizi tok tutar, sindirim sisteminizi düzenler dolayısı ile zayıflamanıza etki eder. http://www.tefftohumlucay.org

osgb firmaları

atanamayan yeni mezun
meşhur 6331 numaralı kanunun ülkemize kattığı işçiye ve iş güvenliğine olan önemi tescilleyen sonuç. Şöyle ki bu “ortak sağlık ve güvenlik birimi” sizin firmanız dahil onlarca hatta yüzlerce iş yerine iş güvenliği hizmeti verir. Siz işçinin ekipmanlarını nasıl kullanması gerektiği onlara anlatacak ve sürekli denetleyecek iş güvenliği uzmanı çalıştırmazsınız. Biz bursa osgb firmaları arasında tercih yaparken özellikle haftalık ziyaretleri olan, işçi işe alınmadan önce iş güvenliği eğitimlerini hakkı ile veren bir yer tercih ettik ki iş yerinde sürekli çalışan bir iş güvenliği uzmanına ihtiyaç duymayalım. Hem işçiler hem de patronlar açısından çözüm üreten firmalar olurlar vesselam.. http://www.gozetimosgb.com.tr

iş güvenliği uzmanlığı

atanamayan yeni mezun
osgb firmalarında iş bulabileceğiniz, mühendislikten emekli ya da sıkılmış kişilerin tercihi olan uzmanlık. Bazı yeni mezun arkadaşlarımız iş bulma korkusu ile üniversite sonrası hemen almaya çalışırlar bu ünvanı. Haklı bir kaygı olabilir elbette. Ama bu işi yapacak olan kişiler sertifika sahipleri değil, bu işin okulunu okumuş bu işi yapmak isteyen kişiler olmalıdır. Yani kimya mühendisi olup da iş bulamayabilirim korkusu ile iş güvenliği uzmanı olan arkadaşlar sizden ricam özellikle bursa iş güvenliği uzmanı iş ilanlarını iyi takip edin. Sizi çok ucuza çalıştırmak isteyen iş yerleri bekliyor olacak. http://www.gozetimosgb.com.tr

osgb

atanamayan yeni mezun
6331 sayılı kanunla hayatımıza giren kavram. İş yerleri adına iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri yürütür. Ortak sağlık ve güvenlik birimi anlamına gelir. Örneğin sanayisi büyük bursa'dan bahsedelim. Bursa osgb birimleri yönünden zengin bir yer çünkü 4 farklı sanayi bölgesi var. Her fabrika her atölye ya da iş yeri ayrı ayrı iş güvenliği personeli almaktansa bu tarz osgb firmalarını tercih ediyor. Osgb birimleri de kendi işlerine odaklanıyor ve bir çok iş yerine hizmet verebiliyor. http://www.gozetimosgb.com.tr

bekleme salonu

atanamayan yeni mezun
bekleme koltukları analiz edilerek alınacak hizmetin kalitesi ölçülebilen salonlardır. rahat, ortopedik ve hatta deri ise muhtemelen biraz bekleyeceksiniz ve fena para söğüşleneceksiniz. zaten siz sıkılıp kalkıp gitmeyin diye o koltuklar o kadar kaliteli.
ama salonda itici görünen, kıç acıtan cinsten koltuklar bulunuyorsa merak etme, çok beklemeyeceksin. o salonda kimse uzun süre beklemedi..
http://www.panelkon.com/urunler/bekleme-koltuklari/

pratiko taşı

atanamayan yeni mezun
oldum olası yalnız biri olduğumdan sırtım her kaşındığında kapı kenarı olsun duvarlar olsun srtünen biri olarak keşfettiğimden beri aşığı olduğum doğal dekorasyon taşı.
stronewrap kültür taşı olarak da adlandırılıyor bu ürün. çalıştığım yerin duvarlarında var ve sırtım her kaşındığında sürtündüğümden iş yerindekiler kedi diyerek çağırıyorlar beni (bkz: swh)
http://www.ugur-ticaret.com/stonewrap-kultur-tasi/

stadyum

atanamayan yeni mezun
genelde izleyicilerin ayakta maç izlediği, sinirlenince küfürler ettiği, çok sinirlenince de stadyum koltukları kırılarak sahaya ya da rakip takım tribünlerine atmak suretiyle tepkilerin gösterildiği yerler. tabi plastikten koltuk koyar 50-100 liradan bilet itelersen adam kendinde o hakkı görür. bakın yeni nesil stadyumlarda hiç koltuklar kırılıp atılıyor mu bir yere.
http://www.panelkon.com/stadyum-koltuklari-stad-tribun-koltugu/
0 /