confessions

Alangoya

Yazar  · 8 Aralık 2015 Salı

  1. toplam giri 1070
  2. takipçi 16
  3. puan 7731
  4. toplam gelir 7,66 ₺

astigmat

Alangoya
Astigmat, kornea adı verilen göz yüzeyinin ya da göz içinde bulunan göz merceğinin (lens) düzensiz kavislenmesine bağlı ortaya çıkan bir göz kusurudur. Kornea ya da lenste anormal kavislenme, ışığın retinada tam olarak odaklanamaması ve net olmayan bir görüntü vermesi ile sonuçlanır.

eve dönmek

Alangoya
aile bağları kuvvetli olup evinden ayrılmak zorunda kalan kişilerin er ya da geç gerçekleştirmek istediği durumdur. bazen eve dönemese bile memlekete yaklaşması veya memleket sınırlarına girmesi bile yeterlidir ama eve dönene kadar hep bir eksiklik hissettirir.

jpg

Alangoya
Joint Photographic Experts Group (Birleşik Fotoğraf Uzmanları Grubu) adı verilen bir grup tarafından geliştirilmiş standartlaştırılmış bir sayısal görüntü kodlama biçimidir. Formatın kısaltması Jpeg ya da jpg olarak geçmektedir.

ev hanımı

Alangoya
ev hanımlığı zor iş ama kimisi sadece ev hanımlığı yaptığı için maaş alması gerektiğini düşünüyor. çalışan kadınların evde daha az zaman geçirdiği için onların yaptığı işleri yapmadıklarını düşünenler var. savunmaları da bu. çok komik.
0 /