confessions

aberi

Gammaz  · 28 Nisan 2015 Salı

  1. toplam giri 990
  2. takipçi 22
  3. puan 11744
  4. toplam gelir 7,51 ₺

cins isim

aberi
Vücudun bölümleri ve organ isimleri: baş, kol, el, ayak...
Akrabalık isimleri: ana, baba, kardeş, dayı, hala, teyze...
Araç, eşya isimleri: kaşık, makas, bardak, iplik, iğne...
Hayvan ve bitki isimleri: ...
Kavramlar: ...
İş, meslek; meslek sahibi simleri: ...
Giyecek isimleri: ...
Yiyecek isimleri.

validebağ korusu

aberi
anadolu yakasının güzel alanlarından biri.

Yıllardır yapılaşma tehdidi altında olan Üsküdar'daki Validebağ Korusu'nu “millet bahçesi” yapmak için ilk adım atıldı. İBB, 1.derece doğal sit koruması altında olan koruda “peyzaj projesi” yapmak için koruma kuruluna başvurdu. Korunun 35 dönümünü kapsayacak olan ve içinde fitness alanları ile yürüyüş parkurlarının bulunduğu “millet bahçesi projesi” için kuruldan çıkacak karar bekleniyor.

garanti bankası

aberi
Tacizci banka

Gecikmeli krediniz ile ilgili odemenizi henuz yapmadiniz. Odemenizi 1-5 gun arasinda yapabilecekseniz, "KREDI" bosluk "GUN" bosluk "Gun Sayisi" yazip 3342'ye SMS atabilirsiniz (Orn: KREDI GUN 3). Gondereceginiz SMS ucretsizdir. B002

seyit ahmet demirci

aberi
Yıl 1998... 5 Mayıs'ta Esenler'de Ali Osman Beldek, 4 Haziran'da Bağcılar'daki Gül Mobilya'nın sahibi Mehmet Kayatuzu, 6 Haziran'da yine Esenler'deki Pınar Mobilya'nın sahibi Celal Pınargöz ensesinden tek kurşunla vurularak öldürüldü.

Soruşturma sonunda katilin Seyit Ahmet Demirci olduğu anlaşıldı. Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada Demirci, planlı cinayetten 3 kez idam istemiyle yargılanmaya başladı.

savunması;

6 yıl hapis yatıp çıkan Seyit Ahmet Demirci, hakime yaptığı savunmada, Fatsa'da çocukken yaşlı bir mobilyacının tacizine uğradığını ve bu olayı unutamadığını anlattı. İşte 'o'nun hikayesi: "Küçükken arkadaşlarımla sokakta top oynuyorduk. Bir mobilyacı sürekli bize küfür ediyor; dövüyor, topumuzu yırtıyordu. Bir gün arkadaşım Habil'le beni bodruma indirip üstümüze saldırdı. Ben kaçtım, Habil kurtulamadı. Mobilyacı, zorla ırzına geçmiş. Bu psikolojiden kurtulamayan arkadaşım yıllar sonra üniversitedeyken intihar etti. Psikolojim altüst oldu. Mobilyacılardan intikam almaya and içtim. Öldürdüklerimi rastgele seçtim. 'Bodrumda başka modeller var' dediklerinde çıldıracak gibi oluyor ve şuursuzca hareket ederek onları öldürüyordum."

ağaç dikmek

aberi
Çok büyük kazanımları beraberinde getirir. Millet bahçeleri bu Kazanıma hizmet etmesi dileğiyle.

1986 yılında Bolu'nun Gerede ilçesinde ağaçlandırma çalışması ve 29 yıl sonraki hali

0 /