confessions

aberi

Yazar  · 28 Nisan 2015 Salı

  1. toplam giri 594
  2. takipçi 20
  3. puan 7759
  4. toplam gelir 3,21 ₺

23 ekim 2017 recep altepe'nin istifası

aberi
Hayırlı olsun.

Recep Altepe istifa açıklamasında şunları söyledi; "Son günlerdeki gelişmeler Türkiye'nin gündemi. Bu gündemle ilgili birkaç şey söyleyeceğim. Burada en güzel şekilde yaşadığımız gibi Bursalı hemşerilerimize hizmet etmek. Bursa'ya eser kazandırma konusunda gece gündüz çalışıyoruz. Bunu da ibadet olarak yapıyoruz. Bunu yaparken de şehre katkı sağlamak için çalışıyoruz. Özellikle bu konuda mahcup olmamak adına dedikodulardan kaçındık. Kimseye haksız kazanç temin ettirmedik. Aynı amaçla bir Belediye Başkanı olunca iş yerlerimi de kapattım. Her girdiğimiz seçimden zaferle çıktık. 16 Nisan referandumunda 6 büyükşehir arasında yüzde 50 üzerinde oy alan tek şehir olduk. Yolsuzlukla suçlanmadık. Bursa halkı karşısında gücen oranımız düşmedi. Son günlerde AK Parti tarafından bir değişim eylemi başlatıldı. Bağlılığımız Milli Selamet Partisi'nden bu yana devam etti. Camiayla olan bağımız haricinde hiçbir bağımzı bulunmamakta. Böyle bir teşkilat tecrübesi olan biri olarak 39 yıllık görevimde hep ibadet olarak gördüğüm bu yolda kavgada hiç olmadım. Partimiz ve liderimizle ters düşmesyeceğiz. Kriz oluşturmaya da fırsat vermeyeceğiz. İstifa ediyorum."

çelik

aberi
eski şarkıcılardan. Yazık ya kimin çocuğuysa.


Bir dönem verdiği çıplak poz ile gündeme gelen şarkıcı Çelik, şimdi de özgüven dolu açıklamalarıyla gündemde.

EGOSUZ OLMAZ
Halktan biri olmadığını belirten Çelik, sanatçılığın egosuz olmayacağını sözlerine ekledi.

"ALLAH'IN DONATTIĞI BİR İNSANIM"
Posta'ya konuşan Çelik, şu açıklamları yaptı: "Ben Allah'ın donattığı, kabiliyetle yarattığı bir insanım. Sanatımı icra edeceğim, gitarımı çalacağım özel bir zaman olmalı.

türk masonlarının anıtkabir ziyareti

aberi
Akılları sıra mesaj veriyorlar , hükumete Çok şeytanca işler dönüyor çok Yine Atatürk ü ağzına dolayıp ülke karıştırma operasyonlarına start verildi. Dikkatlice izleyin.

Cumhuriyet'in 94. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Atatürk'ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulduktan sonra Büyük Üstat olan Bülent Akkan, Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları kaydetti;

"Ulu Önder Atatürk,Türk Masonları olarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yılında ideallerine olan bağlılığımız, hatırana olan sonsuz saygımız ve yeri doldurulamaz derin sevgimiz ile huzurlarındayız. Vatanına, milletine sadakat yemini ile bağlı olan bizler, Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik değerlere bağlı, millet egemenliğine dayalı, özgürlükçü, laik düzeninin ilelebet süreceğine yönelik inancımızı her zamankinden daha da fazla koruyoruz.Bizler kurmuş olduğun Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik gelişmiş ve gelişecek her türlü hareketin karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.Büyük Türk Milletine çizdiğin yoldan ayrılmadan, Türk Aydınlanmasının en somut vücut bulmuş hali olan Cumhuriyetimizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için var gücümüzle çalıştığımızı her zaman olduğu gibi manevi huzurunda bir kez daha kararlılıkla vurgulamak istiyoruz. Ülkesine, milletine yararlı birer Kamil İnsan olmak yolundaki çabalarımızda en büyük yol göstericimiz hiçbir zaman sönmeyecek ışığındır. Kurmuş olduğun Türkiye Cumhuriyeti'nin değerini her geçen yıl daha da iyi anlıyor, aziz hatıran önünde saygı, sevgi ve sadakatle eğiliyoruz."

düğünde gelinin darp edilmesi

aberi
zararın neresinden dönsen kardır. kadındaki tipe baksana insan biraz güler yüzlu olur.

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde nikahı daha önce kıyılan damat Bilgin Akhan ve gelin Duru Akhan'ın 22 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen düğünü sonrası gelinle damada takılan takıların, kız tarafında kalması nedeniyle iki aile arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşmüş ve gelin ile her iki aileden 11 kişi, hafif yaralanmıştı.

http://www.ensonhaber.com/diyarbakirda-uzman-cavusa-silahli-saldiri.html

emrah serbes'in yaptığı trafik kazası

aberi
bazı insanlar hiç de masum değil.
Yazar Emrah Serbes'in teslim olmadan önce bir süre tedavi gördüğü hastane kayıtları soruşturma dosyasına girdi.

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi tarafından gönderilen kayıtlara göre Serbes hastaneye 23 Eylül saat 06.15'te geldi ve yapılan muayeneye göre 1.025 promil Alkollüydü. 27 Eylül'de de taburcu oldu. Kayıtlara göre son iki yılda 4 kez alkol tedavisi görmüş... 5 günlük en son tedaviyi ise kazadan yaklaşık bir ay önce 2 Ağustos 2017'de olmuş.

20 ekim 2017 recep altepe açıklaması

aberi
milletin oyuyla gelen milletin iradesiyle gitmeli geyiğini bırakın. bu sadece laf cambazlığı. büyük irade ve küçük irade var. yani genel ve lokal irade. genel irade lokal irade üzerinde söz ve yaptırım sahibi olabilir. reis de milletin oyuyla geldi. reisin temsil ettiği irade, belediye başkanının temsil ettiği iradeden daha üst bir irade olduğundan, istifa ettirilme isteği büyük irade içinde cereyan etmektedir. üst irade alt iradeyi bertaraf edebilir

melih gökçek'in istifa etmesi

aberi
bi süre sonra o makamları babasının yeri gibi görmeye başlar insanoğlunun doğasında var bu bırakmak ağır gelir sarıgül örneğinde olduğu gibi biliyorsunuz sarıgül seçim kaybetmesine rağmen belediyeden polis gücüyle çıkartılmıştı biraz zor bırakır çünkü benimsemiş o makamı melih gökçek aile şirketi zannediyor belediyeyi.

aliya izzetbegoviç

aberi
Bizim hayatlarımız gerçekler üzerine kuruludur. Süslü kelimelere ihtiyacımız yok. Süslü kelimelerle ne yapıldığını bilirsiniz. Yapay tatlandırıcı kullanılmış gibidir. Tat verir ancak doyurmaz...
Aliya İzzetbegoviç / Konuşmalar

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

aberi
Statlar dolu, kafeler, barlar, caddeler dolu. Camiler boş, secdeler yetim. İnsanlar asrın sarhoşluğuna yatmış. Ölüm bütün zevkleri yutarak geliyor, insanlar gafil. Dünya parantez içinde, ölüm onu çarpan sıfır rakkamı.
Ey genç adam; takımının gol attığındaki sevincinin onda birini dinine ayıramaz mısın?

17 ekim 2017 mersin patlaması

aberi
Amerikan büyük elçisinin açıklamasından sonra olması tabi ki manidar ama olayı araştırsan tek bir amerikalı bulamazsın. ne diyeyim bu amerika güdümündeki insanları istihbarata, askeriyeye, emniyete, kritik mevkilere yerleştirenler utansın. unutmayın ki o fetöcüler o mevkilere makamlara kendi kendine gelmedi zamanında.

0 /