vizyona girecek filmler

hayrikirsan
1. Şansımı Seveyim
Vizyona Girecek Filmler listemizin ilk sırasında yönetmenlik koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu listemizdeki tek Türk film olan “Şansımı Seveyim” bu hafta vizyonda bulunuyor. Filmin başrolleri ise Cem Gelinoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Gökhan Kıraç, Metin Yıldız ve Ümit Yesin tarafından oynayacak. Senaryo kısmını ise ünlü dizi ve film yazarı daha önce ismini Kiraz Mevsimi dizisinde ve Oflu Hoca'nın Şifresi filminde gördüğümüz Ferhat Ergün kaleme alıyor!

Ferhat Ergün'ün kaleme aldığı “Şansımı Seveyim” komedi filmi vizyona girecek filmler listemizin 1. sırasında yer alıyor. Konusu ise çok ilginç. Her bulunduğu çevreye şanssızlık yağdıran bir adamın senelerinin geçtiği büyüdüğü mahalleye geri dönmesini anlatan bu Türk filmi bu hafta vizyonda!

2. Şanslı Logan
Bu hafta vizyona girecek filmler listesinde 2. sırada yer alan oyuncu kadrosunda Daniel Craig'in de bulunduğu Şanslı Logan filminin yönetmen koltuğunda ise Steven Soderbergh oturuyor. Film Kuzey Carolina'da “NASCAR” yarışları yapılırken 2 kardeşin bir soygun gerçekleştirmesini ve yüklü bir paraya oturmasını konu alıyor.

Görüntü yönetmenliğini Steven Soderbergh'in yaptığı bu filmde oyuncu kadrosu Daniel Craig ile bitmiyor ve Adam Driver, Channing Tatum, Riley Keough, Sebastian Stan, Katherine Waterston, Hilary Swank, Seth MacFarlane, Katie Holmes gibi isimler de bulunuyor.

3. Sadakat Yolunda
Başrolünü Kate Mara'nın oynadığı, yönetmen koltuğunda ise Gabriela Cowperthwaite'nin oturduğu filmde yeni bir hayata başlamak için askere giden genç kız Megan'ın bomba imha timindeki Rex adlı köpekle bağlanan konusunu anlatıyor. Genç başrol oyuncusu Kate Mara sadece oyuncu kadrosunda tek kalmıyor. Oyuncu kadrosunda Kate Mara dışında Bradley Whitford, Tom Felton, Geraldine James, Edie Falco gibi isimler de bulunuyor. Böylece vizyona girecek filmler listemizin 3.sırasını Sadakat Yolunda alıyor.

4. Terminatör 2: Mahşer Günü
Filmin asıl hali 1 Temmuz 1991 tarihinde vizyona girmişti. Ancak Terminatör 2: Mahşer Günü filmi 3 boyutlu olarak restore edilip tekrar vizyona giriyor. Bol aksiyonlu gerek kan gerekse yeni teknolojilerin kullanıldığı bu 25 yıllık film 3 boyutlu halde yine restore edilmiş şekilde geliyor.

Oyuncu kadrosunda başrolleri paylaşan Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Robert Patrick gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda ise hatırladığınız gibi yönetmen koltuğunda James Camaron oturduğu bu film 3 boyutlu halde tekrar bu hafta vizyona giriyor. 3 boyutlu Terminatör 2 bu hafta vizyona girecek filmler listesinde tek yere sahip oluyor.

5. Çılgın Hırsız 3
Pierre Coffin'in yönetmen koltuğunda oturduğu müthiş seri Çılgın Hırsız için 3.film bu hafta vizyona giriyor. Bu hafta yeniden izleyecileri ve dünyanın her yerinde bulunan seyircileriyle animasyon filmi Çılgın Hırsız tekrar buluşacak. Gru ve minyonlarının suç dünyasında yaptığı hırsızlıkları ele alan film kötü olmanın ne kadar iyi hissettirdiğini konu alacak.

6. Senin Adın
Vizyona Girecek Filmler listemizin son sırasında ise yine bir animasyon filmi bulunuyor. Bu seferki animasyon filminin yönetmen koltuğunda Makoto Shinkai oturuyor. Filmin konusu biraz arkadaşlık ve biraz da sevgiyi ele alıyor. Birbirlerini asla tanımayan ve görmeyen 2 genç birbirleriyle değişik ve garip şekilde bağlantı kuruyor.

kaynak: https://www.buzzyseries.com/vizyona-girecek-filmler/
bu başlıktaki tüm girileri gör