özgür demirtaş

02meka02
Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunu.

genç yaşta muhteşem akademik başarılara imza atmış bir bilim insanı, mühendislikten ziyade finans üzerine kariyer yapmış.

şuanda sabancı üniversitesi finans kürsü başkanı olarak görev yapıyor. profesör dr. özgür demirtaş (37), avrupa birliği'nin içinde bulunduğu finansal krize çözüm önerisi getiren çalışmasıyla da 100 bin euro'luk marie curie araştırma fonu'nu almaya hak kazanmıştı.
cayisallama
Hocamın her tweet'i bir lisans diploması verir.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Rıhtım
Adamı görür görmez aklıma robotların her yerde istihdam edildiği bir dünya geliyor. Akbank yönetim kurulu üyesi olarak atanmış. Böyle olunca akla şu soruyu getirmiş.