memur sözlük haziran 2017 maaşları

memursozluk
daha önce açıkladığımız gibi (bkz:#42089) elde edeceğimiz gelirler bu ortamı hazırlayan, siteyi yaptıran kişinin hakkı değil asıl hak emek veren yazarların hakkıdır. yazar yoksa, düşünce yoksa hiç bir şeyin kıymeti yok.


-bu ay sözlükte hareketlilik oldu. (yazar:ramizdayi) ve bir iki yazar eklendi. Bu yazarlar sözlüğe oldukça katkıda bulundu. Gelirimiz günlük 2 liradan 4 lirayı gördü. sonra o yazarımız gitti ve google da güven kaybettik. önceki aylardaki günlük gelirimiz de geriledi. Yeni gelecek bir yazarın bize katkısı çok büyük. Entrylerini silip giden bir yazarın bize zararı da çok büyük. (yazar:yakbenivatankurtulsun) yazarımızın katkısıda büyük. Biz 10 kişi ile bu kadar gelir elde ediyoruz. bu sayı artarsa gelirin artış oranını siz düşünün.

bu şekilde devam edersek gelirimiz google'un bizi tanıması, sosyal medya hesaplarının görüntülenme sayısının artmasıyla iyice artacaktır.

sözlük olarak google da üst sıralarda çıkma sorununu giderdik. Belki de en iyi sitelerden biriyiz. yıllar geçtikçe çok daha güzel günler göreceğiz. Keşke siteyi en başta kurarken böyle bir bilgimiz,şansımız olsaydı.

-haziran ayı toplam adsense gelirimiz; 38,89 tlocak-şubat-mart-nisan-mayıs-haziran 2017 toplam gelir.------------------------------------------------------
yazar başına elde edilen gelir. puan sıralamasına göre yapılmıştır.haziran 2017 puan sıralamasıpuan sıralamasına bu adresten bakabilirsiniz. ayrıca kendi puanınıza profilinizden ulaşabilirsiniz.

https://memur-sozluk.com/puan


not: burada sadece adsense geliri mevcut. ilerki dönemlerde oluşacak diğer gelirler yine aynı yönteme göre bölüşülecektir.
gelirin artması ile ilgili ilk on yazar kaldırılacaktır. Çalışmalarımızı bitirebilirsek bu paylaşım oranını ve kazancınızı takipiniz çok daha kolay olacak. detaylı bilgi için
(bkz:#42089)resimlerin daha anlaşılır halleri için;
https://i.hizliresim.com/kWW9Vr.jpg
https://i.hizliresim.com/8ddapk.jpg
https://i.hizliresim.com/DddYnl.jpg
https://i.hizliresim.com/mkkMvP.jpg