lambader

hayrikirsan
lambader, genellikle dekoratif ve şık tasarımıyla odanın havasını baştan sona değiştirme özelliğine sahip olan, rahat yer değişimi özelliği ile de esnek bir şekilde konum değiştirebilen bir lamba çeşididir. kitap okumaya merak salmış kişilerin de kullanımına uygun olan lambader, ışık ayarı özelliği sayesinde bunu başarmaktadır.

lambader seçerken dikkat edilmesi gerekenlere bakacak olursak duvar rengi ile lambader rengini zıt tutmamanız olacaktır. örneğin duvarınız açık renk ise açık renk, duvarınız kapalı renk ise kapalı renk lambader alabilirsiniz.

bu tavsiyeler zaten en yakın arkadaşınızdan evi düzenlerken aldığınız 'bebeğim birbiriyle uyumlu renk kombinasyonlarına dikkat et' tavsiyeleriyle benzer olduğundan çok da detaya inmemek gerek diye düşünüyorum. ama güzel eşya bu lambaderler.

ayrıca internet ile gün geçtikçe daha da çok içli dışlı olan hayatımıza lambaderler de online ticaret furyasına katılarak payını almıştır.

https://www.evimtrend.com/urunler.asp?cat=1151 adresine giderek lambaderlerle ilgili buradaki bilgilerin daha fazlasına ulaşabilirsiniz.