instela

cayisallama
eski itü sözlük. Bi ara yurt dışına açılacak diye ismi instela olarak değiştirildi. Ben sözlükler içerisinde web tasarım,sayfa ve kullanılabilirlik olarak en iyi sözlük sitesi olarak görüyorum. Benim sözlük ile tanışmama vesile olan internet sitesi.
mödo
sayfa tasarımı,işleyiş ve kullanılabilirlik açısından en güzel internet sitedir. Türkiyede en fazla girilen ekşi sözlük, uludağ sözlükten sonra en fazla girilen internet sitesidir.


memur sözlüğün ileriki zamanlar da yani Az maddi olarak düzeldiğimiz zaman tasarım ve işleyişi olarak minimum instela kadar düzgün bir sayfaya kavuşacağız. Yenilenen sayfaya kavuştuktan sonra yeni yazar alımları sadece şuan sözlükte yazar olan kişilerin davetiye göderdiği kişiler yazar olacabilecektitr ya da birinci nesil yazarların davetiye gönderdiği kişiler.

Not: Bu başlık altına memur sözlükle ilgili entry girme sebebim ise kalbi kırılan güveni yiten yeni yazarlarımızın bize az güvenini kazanmaktır belki de kim bilir.
1
cayisallama
site tasarımı çok iyi yalnız hyperion un da dediği gibi içerik ve etkileşim olarak o kadar da (ekşi-uludağ kadar) iyi olmayan sözlük sitesi. Sözlük sistemini bana tanıttığı için oldukça severim.
John Doe
memursozluk'ün vizyonu olarak görünen sitedir. ufuktaki güneşe bakıp hızla yol almak istiyorlarsa ilk önce mevcut gemideki delikleri onarmalarını öneririm. (bkz: bkz)
this guy needs a beer
internet ortamlarında ekşi'den sonra en fazla okunan-itibar edilen sözlüktür. birkaç sene orada yazdım ancak popülasyonun 25'ten yukarı pek çık-a-madığını görünce ayrıldım, her ay binin üzerinde okuyucum da vardı üstelik, bildiğin, hesabımı silmek zorunda kaldım.