instagram

cayisallama
yeni bir şey alınca herkese göstermek istemek üzerinden yürümüş bir fotoğraf sitesi. Bu kadar hudutsuz bir istek olduğundan tutmuştur ve bir gavur yine zengin olmuştur hemde kendi ülkesinin sermayesi dışında.
issiz adam
her telefonda olması gereken uygulama. İnsanların anılarını, resimlerini, paylaşmak istediklerini görsel olarak paylaşabileceği en güzel yerlerden biri.
cayisallama
yeni bir şey alınca herkese göstermek istemek üzerinden yürümüş bir fotoğraf sitesi. Bu kadar hudutsuz bir istek olduğundan tutmuştur ve bir gavur yine zengin olmuştur hemde kendi ülkesinin sermayesi dışında.
imschrolled
ikea'nın harika bir gerilla marketing örneği ile hazırladığı kampayanın ana mecrasıdır. çok ses getirmiş bir kampanya, rus pazarına yönelik. yanlış hatırlamıyorsam, rus reklam ajansı, instinct tarafından üretilmiştir. ürün, konumlandırma, mecra ve kampanya amaçlarının isabetli bir şekilde örtüşmesi de markaya büyük getiri sağlamıştır.

https://www.instagram.com/ikea_ps_2014/
abuzeroklava
Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, sonunda fotoğraf ve video yakınlaştırma (zoom) özelliğini kullanıma sundu.

[http://www.malayani.com/kategoriler/sosyalmedya/instegram/instagrama-zoom-yakinlastirma-ozelligi-geldi/ tık tık]

angarali
Popüler mobil uygulamanın kurucuları Kevin Systrom ve Mike Krieger çocukken kameralarla oynamayı çok seviyorlardı. Her anılarını ölümsüzleştirmeye bayılıyorlardı. O zamanlarda fotoğraf makineleri reklamları “instant” (anında) foto çeken cihazlarla övünüyordu. Fotoğraflar telegraflarla (telegram) gönderiliyordu. Insta-gram adı da işte böyle doğdu.
angarali
Geçtiğimiz günlerde Mark Zuckerberg'in açıkladığı verilere göre 700 milyon aktif kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram, bu kez kullanıcıların fotoğraf paylaşımını çok daha kolay hale getiren bir yeniliğe imza attı.

Instagram için artık uygulama zorunlu değil!
Akıllı telefonlarında Instagram uygulaması yüklü olmayan ve bazı bölgelerde oldukça düşük seviyede olan internet hızlarını göz önünde bulunduran Instagram, yeni mobil web paylaşımı özelliği sayesinde tarayıcı üzerinden fotoğraf yüklenmesine imkan tanıyor.
malayani
Ruslar, sosyal medyaya olan ilgiyi AVM'lerdeki otomatlar üzerinden paraya dönüştürmeyi başardılar. Instagram'a selfie yükleyen ancak beklediği kadar ilgi görmeyen Ruslar için artık AVM'lerdeki otomatlar üzerinden beğeni satın almak mümkün. Hatta dileyen Instagram kullanıcıları yine bu otomatlar üzerinden takipçi de satın alabiliyorlar.
devamını okumak için tıklayınız...


elfirâşetüzzerka
Milletin profili mezar taşı gibi. Her şeyin tarihini yazıyorlar profillerine. Yazdıkları şehirler ise Türkiye siyasi coğrafyasını aratmayacak nitelikte. Emolojilere diyecek bir şey bulamıyorum zaten. Böyle bir uygulama işte.
0 /