galatasaray

abuzeroklava
1905 yılında ali sami yen ve arkadaşları tarafından avrupalı rakiplerle mücadele edebilecek bir takım oluşturabilmek amacıyla kurulmuştur...
bir süre sonra bakılmıştırki avrupa seviyesinde oynayan bir takımın türkiyede rakibi yoktur, bunun için yine ali sami yen bir kaç arkadaşıyla konuşur ve fenerbahçe spor klübünü kurulmasını kararlaştırırlar...
cokkeyifsizimbenya
son zamanlarda ağzıma sıçan takımım.
takım tutmak, inanmanın bir yoludur. ve ben bu yolu seçeli çok oluyor. takım tutmak, sarıya-kırmızıya gönül vermek, onunla ağlayıp onunla gülmek, doğrusuyla yanlışıyla sevmektir. ancak at gözlüğü takmak değildir. ortada bir hata varsa bunu ilk taraftar görür. çünkü takım onun için her şeyidir. bu yüzdendir ki taraftarın sözüne kulak vermek gerekir.
'yaşasın galatasaray'ı menfaatsiz sevenler'
malayani
Galatasaray evinde Sivasspor'u konuk etti. Karşılaşma Galatasaray'ın 3-1'lik galibiyetiyle sonuçlandı.

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Galatasaray, evinde Medicana Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Türk Telekom Arena'da oynanan mücadeleyi sarı-kırmızılılar 3-1'lik skorla kazandı.
tık tık
imschrolled
Gelecek sezon hazırlıklarına şimdiden başlayıp, istikrara dayalı, genç ve yetenekli bir futbol takımına ihtiyaç duyan köklü kulübümüz. Ayrıca yönetim bazında da güçlenmesi şart.
spazmoldum
galatasaray başkanı dursun özbek ve gs yönetim kurulu, ramazan ayında öğle saatinde barbekü partisi vermiş ..

böylesine büyük bir camianın sevilen spor kulübü, kendisine bu hareketi yakıştırmamalıydı ..
imschrolled
futbol takımı için sil baştan bir şeylere başlaması gereken takımım. genç oyuncular ve üzerinde ısrar edilmesi gereken bir futbol sistemi ile çok kapsamlı bir planlamaya ihtiyaç duyuyor. bu ertelendiği sürece kalıcı başarılar sadece hayal.

ajax gibi, dortmund gibi genç oyunculara ve onları parlatmaya dayalı bir sistem kurulmalı artık.
0 /