facebook

melankomik
feysbuk feysbuk her gün aradım durdum !!!!

edit: bir de atılan mesajlara cevap gelmez ya işte o zaman bu şarkıyı dinlemek ve feysbuktan soğumak gerek. (^^)
zinzal
yeni bir emojili eklemişler. Daha önceden yoktu emeojili falan beğendim der geçerdiniz. Hatta beğenmedim butonu bekliyorduk adamlar emojili getirdiler.
abuzeroklava
Facebook'ta herkes mutlu, gerçek hayatta depresyon ilaçları yok satıyor
Facebook'ta herkes herkesle arkadaş, gerçek hayatta kimse kimseyi tanımıyor
Facebook'ta herkes paylaşımcı, gerçek hayatta kimse günahını vermiyor
Facebook'ta herkes bilgi sahibi, gerçek hayatta GooGLE sağolsun
Facebook'ta övgü beğeni var, gerçek hayatta yergi çekememezlik var
Facebook ne düşündüğünü biliyor, gerçek hayatta kimin umrunda
Facebook'ta doğum günleri unutulmuyor, gerçekte adın bile anılmıyor,,.!!!
mycou26
önceden oyunlara oyun kartı ile ödeme kalkmıştı fakat facebook a gelen yoğun talep üzerine tekrar aktif edildi. gele cevabı resim olduğu için buradan atamadım fakat bu siteden görüntüleyebilirsiniz. [http://www.adachip.com/ chip satışı]
imschrolled
anladığım kadarıyla kalıcı bir yer edinmeye çalışan sosyal ağ. tüm hamleleri buna yönelik. bazen çok hamle, hızlı tüketir. reklamcılığın kimi zaman yaşadığı, trend&yaratıcılık krizi gibi.
cayisallama
Arasıra uzaktan izleyici olarak baktığım Facebook sayfamda güngeçtikçe azalan vize final mesajları dikkatimi çekerken yavaş yavaş paylaşımı artmaya başlayan nişan düğün ve askerlik fotoları bu aralar revaçta. Bu gelişmeyi de 1,2 sene sonra çoluk çocuğa karışmış arkadaş fotoğrafları takip edecek gibi. Facebook ne zaman ne yapmam gerektiği konusunda bana çok yardımcı oluyor.
angarali
Dev sosyal ağ Facebook tarafından yayınlanan şirket verilerine göre dünyanın en büyük sosyal ağı konumunda olan Facebook, bu pozisyonunu açık ara farkla korumaya devam ediyor.

1.94 milyar üyeye ulaşan Facebook, kısa süre içerisinde 2 milyar kullanıcı hedefine ulaşacaklarını belirtti. Ayrıca mobil reklam sayesinde reklam gelirlerini %49 oranında arttırmayı başaran Facebook, oldukça başarılı bir ekonomik dönem geçiriyor.
angarali
Sosyal medyada terörist propagandaya karşı yeterince mücadele etmemekle suçlanan ve cinayet, dayak, intihar, çocuk istismarı gibi suç ve aşırılık içeren şiddet videolarının yayınlandığı bir yer haline gelen Facebook, kullanıcılarının söz konusu paylaşımlarını kaldırma çalışmalarına hız verdi.

Facebook Avrupa, Ortadoğu ve Asya Kamu Politikaları Başkan Yardımcısı Richard Allan firmanın blog sayfasında yaptığı açıklamada, iki ay içinde haftada 66 bin paylaşımın silindiğini duyurdu.
0 /