cumhuriyet halk partisi

spazmoldum
m.necati özfatura:

CHP 1931’de basılan lise tarih kitabında Kur’an-ı kerimin Allah’a ait olmadığını, Hazreti Muhammed (Sallallahü aleyhi ve sellem) Efendimize ait olduğunu yazdırdı. Aynı zamanda vahyi de reddediyordu. Böylece nice kıymetli ve inançlı gençler bu yalanlar neticesi İslamiyetten koptular. İşte CHP’nin bu ve benzeri zulümleri ciltlere sığmaz.
Benim okul çağlarımda (1930-50) dinden bahsetmek şöyle dursun ahlaktan bile bahsetmek yasak idi. Çünkü ahlak İslamiyetin ayrılmaz bir parçasıdır. Zaten bütün devrimler halkı İslamiyetten koparmak için yapılmıştır.
İnönü’nün \"bütün din adamlarını idam edelim\" teklifini Mustafa Kemal \"halk isyan eder\" gerekçesiyle reddetmiştir. Ama 30 yıllık bir proje ile genç nesillere Allah ve Peygamber ismini unutturmak nihai hedefleri oldu...
Bütün bu yazdıklarım belgelere dayalıdır. Ben belgelere dayanmayan şeyleri asla yazmam. Kul hakkından korkarım. Şüphesi olanların Kazım Karabekir Paşa’nın kitabını okumalarını tavsiye ederim.
30.05.2016 - türkiye gazetesi
abuzeroklava
CHP meclisten çekiliyoruz, sine-i millete dönüyoruz diye yaygarayı bastı. Kimsenin umurunda olmayınca, yarım saat geçmeden bu karardan vazgeçti.
Sakin olun Efendiler..! Henüz fark edemediniz ama, 16 Nisan akşamı itibarıyla alayınız sine-i millettesiniz zaten
abuzeroklava
CHP tarihini biraz bilenler için bugünkü iftiralarda şaşılacak birşey yok... Türkiye dört koldan terör örgütleri ve onların güdücüsü küreselci çetenin baskısı altındayken, efendileri namına yolsuzluk diye bağıranlar aslında gerçekleşemeyen darbeye ağıt yakmaktadırlar.. hepsi bu!