beyazıt öztürk

cayisallama
http://www.unluler.kim/wp-content/uploads/2015/01/unluler.kim_beyazit-ozturk-resimleri.jpg
televizyonun sayılı adamlarından. niye bu kadar eleştirildiğini de anlayamıyorum. adam şovmen ve her cuma gecesi şovunu yapıyor. gülersin gülmezsin o ayrı ama fazlasıyla efendi ve gerçek bir duruşu var.şaklaban kaynayan şu televizyon dünyasına nefes aldırdığını düşünüyorum.
(bkz: beyaz show)
elfirâşetüzzerka
Sunduğu show programında meb değil, paralel yapı dershanelerinden birinde öğretmen olan ayşe çelik isimli bir kadının terör propagandası yapmasına izin verip üstüne bir de alkış tutturduğu için hakkında soruşturma başlatılan sunucu.
(Gbkz: Doğan medya) olduğu için şaşırmıyoruz tabiki de
zinzal
Ben bu adamı gerçekten anlamıyorum. Taraf olmuyorum, ya da alkışlattıysam ben alkışlattım çokta iyi oldu ya da ben çıkarmadım ki arkadaş onu oraya, ya da benim tarafım belli pkk nın allah bin belasını versin gibi bişe söylememiştir.
Kötü niyetli bir olduğunu düşünmüyorum. Ancak bu siyasetten uzak olmak olayını da anlamıyorum. İstediğin kadar uzak dur içine gireceksin bu işin. Düşüncen neyse açık açık söyle. Ya şimdi yayına alınca şöyle oldu, böyle oldu nasıl bir tepki alırız acaba olaylarını bırakması lazım. Açık ol abi neyse o. Herkesle aynı düşünemeyeceğini anlaman lazım. Herkesle aynı siyasi görüşü savunamazsın dünya kadar görüş var. Ya da çık de ben bu işlerden anlamam diyarbakırdaki bölüme katılmıyorum ama insanlar tabi ki ölmesin de çık işin içinden. İnsanların sana talimat vermesini bi kenara bırak. Vicanın neyi elveriyorsa onu yap derim.